Jaunumi
 
 

SP Youtube SP Twitter

This is Powerlifting!

Sadarbības partneri

Izmaiņas IPF noteikumos un konstitūcijā
IPF ir veikusi izmaiņas savā konstitūcijā, antidopinga noteikumos, kā arī tehniskajos noteikumos. Izmaiņas stājas spēkā ar 28. novembri.

* Ja vienas valsts atlēti gada laikā starptautiskās sacensībās uzrāda vismaz 3 pozitīvus rezultātus dopinga testos 1 gada laikā, valstij var tikt piemērotas sankcijas līdz 10 000 EUR.
* Ja vienas valsts atlēti gada laikā starptautiskās sacensībās uzrāda vismaz 4 pozitīvus rezultātus dopinga testos 1 gada laikā, valstij tiks piemērota diskvalifikācija uz laiku līdz 4 gadiem.
* Sportistam, kurš uzrādījis pozitīvu rezultātu dopinga testos starptautikajās sacensībās tiks piemērots sankcijas 2 000 EUR apmērā.
* Nacionālajai federācijai, kura laicīgi nebūs sniegusi IPF dopinga atskaiti tiks piemērotas soda sankcijas 500 EUR apmērā un diskvalifikācija uz laiku līdz atskaites iesniegšanai un soda nomaksai.

* Tiek ieviesta apbalvošana ar medaļām pa svaru kategorijām (nevis absolūtajā vērtējumā pēc Vilksa punktiem kā agrāk) senioru III un senioru IV vecuma grupās gan vīriešiem, gan sievietēm.
* Aizliegts sportistu uzmundrināt sitot vai pļaukājot publikas un mediju redzamības zonā.
* Iešujot kostīmam lences nedrīkst pārpalikušo materiālu nogriezt.
* Atlētiem ar kupliem matiem jāņem vērā, ka aizliegts startēt, ja mati neļauj saskatīt galvas un sola saskaršanos spiešanā guļus. Zirgaste ir pieļaujama.
* Atļauts nolaist stieni uz vēdera spiešanā guļus. Aizliegta stieņa saskare ar jostu.
* Ja divi atlēti mēģina labot rekordu ar vienādu svaru uz stieņa, tad rekords piederēs pirmajam nevis vieglākajam atlētam. Otrā atlēta pienākums pirmā sportista veiksmes gadījumā ir palielināt svaru par 0,5 kg.

Andrejs Rožlapa andrejs@sp.lv

Pieteiktie dalībnieki Rīgas čempionātam
Pieteiktie dalībnieki 2012. gada Rīgas pilsētas atklātajam čempionātam spēka trīscīņā (XVII LK posms).

Arnis Šķēls arnis@sp.lv

Palīdzēsim balsošanā
Turpinot iepriekšējos gados aizsākto tradīciju, Gulbenes novada Izglītības, kultūras un sporta nodaļa, arī šogad rīko pasākumu „Gada balva sportā 2012", kur tiks godināti gada labākie sportisti, sporta darbinieki un entuziasti Gulbenes novadā. Pasākums notiks 2012.gada 15.decembrī Gulbenes kultūras centrā.
Šogad pirmo reizi šajā anketā ir iekļauts spēka trīscīņas sporta veids, līdz ar to Jūs varat nobalsot par "Gulbenes K.S.P." sporta kluba spēka trīscīņas atlētu, kurš būtu pelnījis saņemt šo balvu!
Nobalsot var līdz 2012.gada 8.decembrim, aizpildot anketu un nosūtot to uz e-pastu: bjss@gulbene.lv; sporta.centrs@gulbene.lv.

Ja citiem novadiem ir nepieciešamība publicēt balsošanas anketas, vēršaties pie mums pa e-pastu lpf@sp.lv.

Latvijas Pauerliftinga Federācija lpf@sp.lv

Latvijas kausa kopvērtējums
No 18 šogad paredzētajiem Latvijas kausa posmiem aizvadīti jau 15 (Daugavpils novada čempionāts šogad tika atcelts) un kausa kopvērtējums pirms noslēdzošajiem 2 posmiem (Rīgas atklātais čempionāts spēka trīscīņā 1. decembrī un Jēkabpils novada čempionāts - Voroņecka kauss spēka trīscīņā 8. decembrī) joprojām ir intriģējošs, jo cīņa par uzvaru joprojām nav izšķirta Evolution (Kuldīga) un Gulbenes K.S.P. komandu starpā:

1. Evolution131p
2. Gulbenes K.S.P.122p
3. Titan Rīga

vairāk...

68p
Arnis Šķēls arnis@sp.lv

Sacensību rezultāti no Aizkraukles Novada kausa svara stieņa spiešanā guļus
Sacensību rezultāti no 2012. gada Aizkraukles Novada kausa svara stieņa spiešanā guļus(XV LK posms).
Ar ļoti lielu daudzumu jaunu Latvijas Rekordu beigusies Aizkraukles Novada kausa izcīņa svaru stieņa spiešanā guļus. Liels prieks redzēt augstus rezultātus visu vecuma un dzimuma grupu konkurencēs. Sacensību laikā varēja vērot diezgan daudz aizraujošas taktiskās cīņas gan komandu vērtējumā, gan arī godalgu izcīņā kategorijās.
Paldies arī Aizkraukles organizatoriem par lielisko sacensību vidi!

Mārtiņš Krūze projekti@sp.lv

Pieteiktie dalībnieki Aizkraukles kausam 2012
Pieteiktie dalībnieki 2012. gada Aizkraukles kauss svara stieņa spiešanā guļus(XV LK posms).
Sacensību organizatori lūdz visas sieviešu kārtas sportistes un -53kg; -59kg kategoriju vīriešu kārtas sportistus ierasties uz svēršanos laika posmā no 9:00 līdz 9:30, lai, sakarā ar lielo dalībnieku skaitu, būtu iespējams optimāli organizēt sacensību norisi.

Arnis Šķēls arnis@sp.lv

2012. gada SP Ziemassvētku kauss
22. decembrī norisināsies Spēka Pasaules sporta klubu slēgtais Ziemassvētku kauss spēka trīscīņā un spiešanā guļus.

Andrejs Rožlapa andrejs@sp.lv

2013. gada sacensību kalendāra projekts
Sākusies 2013. gada sacensību kalendāra veidošana. Lūdzam klubu vadītājiem līdz 09.12.2012. iesniegt pieteikumus reģionālo un Lavijas mēroga sacensību organizēšanai, lai tos iekļautu LPF sacensību kalendārā. Latvijas Pauerliftinga Federācija lūdz Jūs nekavēties ar informācijas sniegšanu, jo kavēšanās neļaus mums operatīvi sagatavot gada kalendāra plakāta formu un izsūtīt to klubiem. Informāciju sūtīt uz lpf@sp.lv. Sacensību norises vietas un datumi kalendāra projektā pagaidām ir informatīva rakstura un var tikt mainīti.
Informējam, ka saskaņā ar "Sporta likuma" prasībām sacensībām, kas tiek organizētas kā novadu, pilsētu vai Latvijas čempionāti, ir jābūt saskaņotām ar LPF un iekļautām LPF kalendārā, pretējā gadījumā tām netiek piešķirts Republikas vai reģionālo čempionātu statuss un tajās uzrādītie rezultati, rekordi, netiek atzīti. Novadu un pilsētu čempionātu datumi nedrīkst pārklāties ar Latvijas čempionātu norises laikiem. Organizējot Latvijas kausa posmu vai čempionātu, atbilstoši nolikumam par Latvijas čempionātu un kausa posmu organizācijas pamatprasībām, organizatoram ir iespējams saņemt LPF atbalstu publicitātes nodrošināšanai: sacensību reklāmas plakātus, diplomus kā arī par pašizmaksas cenām apbalvošanas atribūtiku (medaļas, uztura bagātinātājus balvām).
2013.g. sacensību kalendārs tiks apstiprināts Federācijas valdes sēdē 15.12.2012. Jautājumiem, izziņām rakstīt lpf@sp.lv

Latvijas Pauerliftinga Federācija lpf@sp.lv

2012.gada Strong gym un Dion sacensības
Šī gada 2. decembrī Sporta klubā GEORGS 5 norisināsies Strong gym un Dion sacensības svaru stieņa spiešanā guļus uz reižu skaitu.

Šķēls Arnis arnis@sp.lv

Jaunumi par Olimpisko atzīšanu

Pagājušajā nedēļā, pirmdien, 12. Novembrī, IPF [Starptautiskā Pauerliftinga federācija] ģenerālsekretārs Emanuēls Sčeibers /Emanuel Scheiber/ un IOC [Starptautiskā Olimpiskās komiteja] pārstāvji satikās Lozannā (Šveicē), lai pārrunātu IPF olimpiskās atzīšanas pieteikumu [ko iepriekš IPF bija iesniedzis IOC].
IOC pārstāvji ļoti atzinīgi novērtēja IPF pilnīgo un lieliski sagatavoto pieteikumu [vairāki tūkstoši lapaspušu garš dokuments], kā arī uzteica IPF uzlabojumus darbā anti-dopinga un un mēdiju (sacensību tiešraides, IPF žurnāls) nozarēs. Vēl viena pozitīva iezīme ir IPF sadarbība ar paralimpiskajām spēlēm un IBSA [Starptautiskā Aklo Sporta federācija].
Satikšanās secinājumi ir tādi, ka IPF ir nepieciešams iesniegt papildu dokumentus, un ka IPF ir uz pareizā ceļa, kā arī visi satikšanās dalībnieki piekrita, ka IPF ir gatava lielajam solim - IOC atzīšanai.

Mārtiņš Krūze projekti@sp.lv

LNSS čempionāts spēka trīscīņā
10.11.2012. ar Biedrības "Spēka Pasaule" atbalstu Inčukalna fitnesa zālē norisinājās Latvijas Neredzīgo sporta savienības čempionāts spēka trīscīņā.

Didzis Lapiņš incukalns@sp.lv

Noslēdzies Siguldas kauss 2012
Noslēdzies 2012. gada Siguldas kauss svaru stieņa spiešanā guļus uz reižu skaitu (XVI LK posms).

Arnis Šķēls arnis@sp.lv

2012. gada Jēkabpils čempionāts trīscīņā
8. decembrī norisināsies Jēkabpils atklātais čempionāts spēka trīscīņā (18. Latvijas Kausa posms), kas veltīts Ivana Voroņecka piemiņai.

Šķēls Arnis arnis@sp.lv

Pieteiktie dalībnieki Siguldam kausam 2012
Pieteiktie dalībnieki 2012. gada Siguldas kausam svaru stieņa spiešanā guļus uz reižu skaitu (XVI LK posms).

Arnis Šķēls arnis@sp.lv

Rīgas pilsētas atklātais čempionāts spēka trīscīņā
Šī gada 1. decembrī sporta kompleksā "Ķeizarmežs" biedrība „Sporta klubs EXTRIM”, sadarbībā ar Latvijas Pauerliftinga Federācija, biedrību „Spēka pasaule” un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu rīko Rīgas pilsētas atklāto čempionātu spēka trīscīņā bez ekipējuma.

Šķēls Arnis arnis@sp.lv

Noslēdzies Pasaules čempionāts spēka trīscīņā vīriešiem un sievietēm
No 30.10 līdz 04.11.2012 Puerto Riko norisinājās Pasaules čempionāts vīriešiem un sievietēm spēka trīscīņā. Sacensībās piedalījās atlēti no 34 valstīm arī no tik eksotiskām valstīm kā Ekvadoras, Urugvajas, Virdžīnijas salas. Komandu vērtējumā nepārspēti palika Krievijas atlēti vīriem un Ukrainas atlētes sievietēm. Neskaitāmi rekordu labojumi, taču absolūtajā vērtējumā nepārspēts palika Sergej Fedosienko (Krievija) ar super vieglo personīgo svaru 57.03 kg viņam izdevās pietupties ar 295 kg smagu svaru stieni, kas ir pasaules rekords šajā kategorijā. Svaru stieņa spiešanā guļus viņam padevās 185 kg. Un vilkmē 257.5 kg un ar to summā pasaules rekords 737.5 kg. Sievietēm Larisa Solovjova (Ukraina) pie personīgā svara 62.8 kg viņai izdevās pietupties ar 227.5 kg smagu svaru, spiešanā guļus 165.5 kg jauns pasaules rekords un vilkmē 240 kg kopā savācot rekordlielu summu 633kg.
Rezultāti: Vīriešiem; Sievietēm

Gints Reinholds sekretars@sp.lv

Invitation Lithuanian OPEN powerlifting cup 2012
1. Place
2. Date
3. Accomodation
4. Mandate commision
5. Beginning
6. Participation fee
7. Registration

COMPETITION WILL BE MADE ACCORDING LITHUANIAN POWERLIFTING STANDARTS FOR 2010 IN LINE WITH IPF RULES.

Gints Reinholds sekretars@sp.lv

Noslēdzies Latvijas čempionāts trīscīņā bez ekipējuma
Ar vairākiem lieliskiem rezultātiem noslēdzies 2012. gada Latvijas atklātais čempionāts spēka trīscīņā bez ekipējuma, kas pulcēja gandrīz simts dalībniekus un noslēdzās sestdienas pēdējās minūtēs.

Arnis Šķēls arnis@sp.lv

Pieteiktie dalībnieki Latvijas čempionātam spēka trīscīņā bez ekipējuma
Pieteiktie dalībnieki 2012. gada Latvijas atklātajam čempionātam spēka trīscīņā bez ekipējuma.

Arnis Šķēls arnis@sp.lv


Arhīvs:
  2018: Decembris (5), Novembris (17), Oktobris (23), Septembris (12), Augusts (8), Jūlijs (5), Jūnijs (10), Maijs (24), Aprīlis (12), Marts (14), Februāris (8), Janvāris (17),
  2017: Decembris (11), Novembris (16), Oktobris (13), Septembris (10), Augusts (13), Jūlijs (5), Jūnijs (11), Maijs (14), Aprīlis (11), Marts (13), Februāris (10), Janvāris (15),
  2016: Decembris (11), Novembris (13), Oktobris (6), Septembris (12), Augusts (7), Jūlijs (9), Jūnijs (8), Maijs (11), Aprīlis (16), Marts (21), Februāris (9), Janvāris (6),
  2015: Decembris (12), Novembris (17), Oktobris (12), Septembris (19), Augusts (32), Jūlijs (16), Jūnijs (13), Maijs (16), Aprīlis (12), Marts (14), Februāris (18), Janvāris (14),
  2014: Decembris (6), Novembris (21), Oktobris (12), Septembris (15), Augusts (26), Jūlijs (22), Jūnijs (10), Maijs (22), Aprīlis (13), Marts (18), Februāris (13), Janvāris (9),
  2013: Decembris (13), Novembris (22), Oktobris (16), Septembris (8), Augusts (10), Jūlijs (8), Jūnijs (14), Maijs (16), Aprīlis (14), Marts (15), Februāris (14), Janvāris (14),
  2012: Decembris (14), Novembris (19), Oktobris (15), Septembris (14), Augusts (8), Jūlijs (9), Jūnijs (11), Maijs (21), Aprīlis (11), Marts (8), Februāris (17), Janvāris (13),
  2011: Decembris (14), Novembris (19), Oktobris (14), Septembris (14), Augusts (14), Jūlijs (8), Jūnijs (8), Maijs (15), Aprīlis (15), Marts (9), Februāris (11), Janvāris (13),
  2010: Decembris (10), Novembris (11), Oktobris (7), Septembris (12), Augusts (10), Jūlijs (7), Jūnijs (5), Maijs (11), Aprīlis (9), Marts (12), Februāris (13), Janvāris (9),
  2009: Decembris (15), Novembris (6), Oktobris (11), Septembris (11), Augusts (6), Jūlijs (7), Jūnijs (3), Maijs (11), Aprīlis (7), Marts (12), Februāris (5), Janvāris (5),
  2008: Decembris (4), Novembris (12), Oktobris (13), Septembris (11), Augusts (9), Jūlijs (4), Jūnijs (5), Maijs (10), Aprīlis (7), Marts (14), Februāris (5), Janvāris (6),
  2007: Decembris (10), Novembris (10), Oktobris (13), Septembris (8), Augusts (4), Jūlijs (6), Jūnijs (8), Maijs (9), Aprīlis (11), Marts (12), Februāris (6), Janvāris (10),
  2006: Decembris (7), Novembris (10), Oktobris (5), Septembris (6), Augusts (6), Jūlijs (4), Jūnijs (3), Maijs (10), Aprīlis (7), Marts (4), Februāris (6), Janvāris (1),
  2005: Decembris (2), Novembris (5), Oktobris (1), Septembris (1), Augusts (3), Jūlijs (3), Jūnijs (2), Maijs (8), Aprīlis (8), Marts (5), Februāris (3), Janvāris (3),
  2004: Decembris (6), Novembris (3), Oktobris (2),
  2002: Augusts (1),
LPF Kalendārs 2018Biedrība "Spēka Pasaule"
© 2004
Visas tirdzniecības zīmes un informācija, kas izvietota šajā portālā ir biedrības "Spēka pasaule" īpašums