Jaunumi
 
 

SP Youtube SP Twitter

This is Powerlifting!

Sadarbības partneri

2013 LK11 Pieteiktie dalībnieki Ādažu novada čempionātam spēka trīscīņā
Sestdien norisināsies Ādažu čempionāts spēka trīscīņā (ar ekipējumu). Šoreiz nepierasti maz dalībnieku.pieteikušies sacensībām
29

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Video reklāma Latvijas Čempionātam spiešanā guļus bez ekipējuma

Latvijas Pauerliftinga federācija lpf@sp.lv

ELEIKO inventārs Latvijas Pauerliftinga federācijai
Bilde no konforencesLatvijas Pauerliftinga federācija ir iegādājusies ELEIKO inventāru, lai nodrošinātu kvalitatīvu inventāru sacensībām un nodrošinātu iespēju uzlikt uz stieņa jebkādu svaru. Pagaidām LPF inventārs būs viens stienis, atslēgas un 8 25kg ripas, kas laika gaitā tiks papildināts.

Latvijas Pauerliftinga federācija lpf@sp.lv

Gulbenes K.S.P. komandas atklātā vēstule Latvijas Pauerliftinga federācijai
2013. gada 25. novembrī Latvijas Pauerliftinga federācija saņēma atklātu vēstuli no Gulbenes K.S.P. sporta kluba par atlēta U. Vasiļenko publiskajiem izteikumiem.

Latvijas Pauerliftinga federācija lpf@sp.lv

2013. gada Latvijas Pauerliftinga federācijas biedru pilnsapulce
2013. gada 15. decembrī (svētdien) Aizkrauklē, Aizkraukles sporta hallē (Lāčplēša ielā 21) tiks sasaukta Federācijas biedru pilnsapulce. Lūdzu federācijā reģistrētājiem sporta klubiem (biedriem) izvirzīt savus pārstāvjus. Laiki un cita informācija tiks publicēta vēlāk.

Latvijas Pauerliftinga federācija lpf@sp.lv

Rezultāti no 2013. gada LK20 Jelgavas čempionāta
Ar rekordlielu komandu skaitu (24) un viesošanos no antidopings.lv pārstāvjiem noslēdzies Jelgavas Atklātais čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus. Lūdzu pievērst uzmanību komandu vērtējumam - skaitot punktus sacensībās uz vietas, ir ieviesusies kļūda un 3. vietu ieņem nevis Rembates komanda, bet gan Lāču komanda. Atvainojamies komandām par sagādātajām neērtībām un lūdzam Rembates komandu kausu nogādāt uz LČ spiešanā guļus bez ekipējuma Aizkrauklē un nodot to Lāču komandai.piedalījušies sacensībās
104

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Latvijas Pauerliftinga federācijas līdzjūtība
Latvijas Pauerliftinga federācija izsaka līdzjūtību visiem "Maksimas jumta" iebrukšanas negadījumā cietušajiem un dzīvību zaudējušo radiniekiem un līdzgaitniekiem, taču vēlas paziņot, ka sacensības rīt, 23.11., notiks, un, ievērojot izsludinātās sēras valstī, pirms sacensību sākuma notiks klusuma brīdis upuru piemiņai.

Latvijas Pauerliftinga federācija lpf@sp.lv

Pieteiktie dalībnieki Lietuvas čempionātam spēka trīscīņā
30. novembrĪ (sievietes un vīri kategorijās līdz 83 kg) un 1. decembrī (vīri kategorijās līdz 93 kg un vairāk) Lietuvā norisināsies atklātais čempionāts spēka trīscīņā. Pagaidām ir pieteikušies 10 dalībnieki no Latvijas.

Gints Reinholds sekretars@sp.lv

2013. gada Spēka Pasaules Ziemassvētku kauss spēka trīscīņā un svaru stieņa spiešanā guļus
nolikumsSpēka Pasaules tradicionālās gada aizvadīšanas un jaunās sezonas iesākšanās sacensības, kas notiek gada nogalē Valmierā.

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Vitālijs Dubovs runā konferencē - Cīņa pret legālajām narkotikām
Bilde no konforencesLatvijas Pauerliftinga federācijas izpilddirektors ir uzstājies konferencē "Cīņa pret legālajām narkotikām" un ir pievienojies šai kustībai, kā arī aicina visus LPF sportistus cīnīties, lai šī modernās sabiedrības "sērga" neieviešas ikdienas dzīvē.
LPF ir ļoti svarīgi iesaistīties šādās sabiedriski noderīgās aktivitātēs un iesaistīt mūsu cilvēkus šādu notikumu epicentrā. 13.11. notikušajā pret narkotikām vērstajā akcijā Rīgas ielās izgāja arī Rīgas spēka trīscīņnieki un tika pārtraukta darbība 39 no 52 točkām. Rīgas mērs Nils Ušakovs personīgi izteica pateicību LPF par sadarbību.

Latvijas Pauerliftinga federācija lpf@sp.lv

2013. LK20 - Jelgavas atklātais čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma
Sestdien norisināsies Jelgavas atklātais čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma. Izskatās, ka Jelgavnieki ir gatavi cīnīties līdz pēdējam vīram un uzvaras kausu ieņemt triecienuzbrukumā. Vai kāds varēs viņiem patraucēt?pieteikušies sacensībām
101

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Pauerliftinga trenera rokasgrāmata
Kā jau varējām novērot pirms gada, paralimpisko spēļu laikā, mūsu sports ir atzīts sporta veids šajā olimpiādes formātā. Šīs Olimpiskās kustības mājaslapā ir atrodams liels daudzums ar noderīgu informāciju, tajā skaitā trenera rokasgrāmatu, kurā,kā ievērosiet, ir no visvienkāršākā - kas ir pauerliftings un ko šajā sportā to dara, līdz sarežģītākajam - treniņu plānošanai, slodžu plānošanai utt. Tāpat arī vairākas vienkāršas un noderīgas lietas - izstaipīšanās vingrinājumu vizuāls attēlojums pēc pauerliftinga treniņa, kā arī cita informācija. Tie, kas nevar atvērt interaktīvo rokasgrāmatu pa kreisi, ir pieejama PDF versija.

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

LK17 - Rezultāti no Rīgas atklātā čempionāta spēka trīscīņā bez ekipējuma
Ar vairākiem desmitu Latvijas Rekordu labojumu noslēdzies 17. kausa posms - Rīgas atklātais čempionāts spēka trīscīņā. Īpaši jāuzteic Zane Krūmiņa (Apolons), kas laboja ierakstus faktiski visās sieviešu junioru bezekipētās trīscīņas ailītēs, tāpat arī divi spēcīgi vīri - Iļja Hačko un Aleksandrs Aleksējevs, kuri, cīnoties par -120 kategorijas pirmās vietas medaļu, laboja lielāko daļu kategorijas rekordu.piedalījušies sacensībās
59

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Tiešraide no Rīgas čempionāta

Par 2014. gada aizliegto vielu un metožu sarakstu
WADA Izpildkomiteja ir apstiprinājusi 2014.gada dopinga sarakstu, kas stāsies spēkā 1.janvārī. BŪTISKĀKĀS AIZLIEGTO VIELU UN METOŽU SARAKSTA IZMAIŅAS, KURAS STĀSIES SPĒKĀ 2014.GADA 1.JANVĀRĪ:

Sacensību un ārpussacensību laikā aizliegtās vielas:
Ar Pasaules Veselības organizācijas (WHO) palīdzību dažu vielu nomenklatūra ir izmainīta saskaņā ar Starptautisko nepatentēto nosaukumu (INN). Tomēr, iepriekšējie nosaukumi ir saglabāti un neviena viela nav dzēsta.
S1. Anaboliskie līdzekļi.
Lai nodrošinātu skaidrību un precizitāti, vārdiem "eksogēnie" un "endogēnie" ir izmainīts apraksts.
S2. Peptīdu hormoni, augšanas faktori un līdzīgas vielas.
S2.2, S2.3 un S2.4 punktos minēto vielu atbrīvotājfaktori ir aizliegti. Turklāt, citi aizliegti augšanas faktori ir uzskaitīti atsevišķi.
S5. Diurētiskie līdzekļi un citas maskējošas vielas.
Vazopresīna V2 receptoru antagonists (vaptans) ir pievienots kā piemērs diurētisko līdzekļu grupai.
M1. Manipulācijas ar asinīm un asins komponentiem._
Lai nodrošinātu saraksta zinātnisku precizitāti, ir pievienots termins "alogēns".

Sacensību laikā aizliegtas vielas:
S6. Stimulatori
Dažas vielas, kas metabolizējas par amfetamīnu vai metamfetamīnu, ir pārklasificētas, jo uzlabojoties analītiskām metodēm ir iespēja identificēt ievadīto vielu un attiecīgus metabolītus. MDA (methylenedioxyamphetamine) un MDMA (methylenedioxymethamphetamine) ir pārklasificēti, jo to lietošanas varbūtība kā dopings ir atzīta par maz iespējamu. Katinons, tā analogi (piemēram, mefedrons, metedrons, a- pirolidinovalerofenons) un trimetazīns ir pievienoti kā piemērs, lai atspoguļotu jauno narkotisko vielu lietošanu.

Atsevišķos sporta veidos aizliegtas vielas:
P1. Alkohols
Lai nodrošinātu precizitāti, ir veiktas izmaiņas formulējumā par alkohola koncentrāciju asinīs. Bez tam, nosaukums "Aeronautika" ir aizstāts ar "Aviācijas sportu" un abreviatūra "FITA" aizstāta ar "WA" (World Archery).

Uzraudzības programma:
Lai izvērtētu iespējamu vielas ļaunprātīgu lietošanu, mitragīns ir pievienots uzraudzības programmas narkotiku grupai.

Ar 2014. gada aizliegto vielu un metožu sarakstu var iepazīties: 2014. gada aizliegto vielu saraksta

SMVA Antidopinga nodaļa info@antidopings.lv

2013 LK17 - Rīgas Pilsētas atklātais čempionāts spēka trīscīņā bez ekipējuma - pieteiktie dalībnieki
Sestdien norisināsies jau tradicionālais Rīgas pilsētas čempionāts spēka trīscīņā bez ekipējuma. Dalībniekiem būs pārsteigums Latvijā neredzēta statīva, stieņu un ripu veidā.
Papildu informācija (labojumi) nolikumam: sacensībās atļautais ekipējums ir nevis "kāju saites", bet gan ortozes atbilstošas IPF bezekipētās trīscīņas noteikumiem, kā arī, kā jau ievērojāt pieteiktajos dalībniekos - svara kategorija līdz 74 kilogramiem būs!!!
pieteikušies sacensībām
59

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

2013. gada LK11 - Ādažu Novada čempionāts spēka trīscīņā ar ekipējumu
nolikumspieteikuma veidlapavecāku atļaujaĀdažu čempionāts atdzimst, šoreiz kā Voroņecka kauss - 11. LK posms. Ādažu čempionāts norisināsies spēka trīscīņā ar ekipējumu, būs jauniešu, junioru, OPEN un senioru kategorijas, kā arī sieviešu grupa.

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

2013. gada Latvijas Čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma
nolikumspieteikuma veidlapavecāku atļaujaLaiks pieteikties masveidīgākajam Latvijas spēka sporta notikumam - Latvijas Čempionātam svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma! Pagājušogad sacensībām pieteicās 276 sportisti, vai šogad būs 300?
Latvijas Čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma - aiziet 300
Sacensības notiks Aizkraukles Sporta hallē, 2013. gada 14 un 15. decembrī, Aizkrauklē, Lāčplēša iela 21. Lūdzu pievērst uzmanību, ka 14. decembrī (strādājošā sestdiena) startēs jaunieši un juniori un 15. decembrī (svētdiena) startēs sievietes, seniori un OPEN sportisti.

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

LK16 - Siguldas Novda čempionāts svaru stieņa spiešanā uz atkārtojumu skaitu - Rezultāti
Ar ļoti aizraujošiem rezultātiem un Latvijas Rekordu labojumiem noslēdzies Siguldas Novada čempionāts spiešanā guļus uz reižu skaitu. Sacensībās piedalījies rekordliels komandu skaits - 22 komandas, kas Latvijas Kausa posmam ir ļoti liels sasniegums.piedalījušies sacensībās
97

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

2014. gada kalendāra projekts
Sākusies 2014. gada sacensību kalendāra veidošana.
Lūdzam klubu vadītājiem līdz 06.12.2013. iesniegt pieteikumus reģionālo un Latvijas mēroga sacensību organizēšanai, lai tos iekļautu LPF sacensību kalendārā. Latvijas Pauerliftinga Federācija lūdz Jūs nekavēties ar informācijas sniegšanu, jo kavēšanās neļaus mums operatīvi sagatavot gada kalendāra plakāta formu un izsūtīt to klubiem. Informāciju sūtīt uz lpf@sp.lv kopā ar pieteikuma formu. Sacensību norises vietas, organizatori, sacensību statuss un datumi kalendāra projektā pagaidām ir informatīva rakstura un var tikt mainīti. Jebkuram Latvijas pauerliftinga federācijas kolektīvajam biedram ir tiesības pieteikt savu kandidatūru Latvijas mēroga, un LK statusa sacensību organizēšanai. Sacensību kalendāru un organizatorus apstiprinās LPF valde 14.12.2013.g.
Informējam, ka saskaņā ar "Sporta likuma" prasībām sacensībām, kas tiek organizētas kā novadu, pilsētu vai Latvijas čempionāti, ir jābūt saskaņotām ar LPF un iekļautām LPF kalendārā, pretējā gadījumā tām netiek piešķirts Republikas vai reģionālo čempionātu statuss un tajās uzrādītie rezultāti, rekordi, netiek atzīti. Novadu un pilsētu čempionātu datumi nedrīkst pārklāties ar Latvijas čempionātu norises laikiem. Organizējot Latvijas kausa posmu vai čempionātu, atbilstoši nolikumam par Latvijas čempionātu un kausa posmu organizācijas pamatprasībām, organizatoram ir iespējams saņemt LPF atbalstu publicitātes nodrošināšanai: sacensību reklāmas plakātus, diplomus kā arī par pašizmaksas cenām apbalvošanas atribūtiku (medaļas, uztura bagātinātājus balvām).
Jautājumiem, izziņām rakstīt lpf@sp.lv
Noderīga informācija:
1. informācija par sacensību pieteikšanu;
2. nolikums par Latvijas Kausa posmu organizēšanu;
3. sacensību organizēšanas kvalifikācijas tabula (prasības sacensību nodrošinājumam);
4. Sacensību reģistrācijas pieteikums.

Latvijas Pauerliftinga federācija lpf@sp.lv


Arhīvs:
  2018: Decembris (5), Novembris (17), Oktobris (23), Septembris (12), Augusts (8), Jūlijs (5), Jūnijs (10), Maijs (24), Aprīlis (12), Marts (14), Februāris (8), Janvāris (17),
  2017: Decembris (11), Novembris (16), Oktobris (13), Septembris (10), Augusts (13), Jūlijs (5), Jūnijs (11), Maijs (14), Aprīlis (11), Marts (13), Februāris (10), Janvāris (15),
  2016: Decembris (11), Novembris (13), Oktobris (6), Septembris (12), Augusts (7), Jūlijs (9), Jūnijs (8), Maijs (11), Aprīlis (16), Marts (21), Februāris (9), Janvāris (6),
  2015: Decembris (12), Novembris (17), Oktobris (12), Septembris (19), Augusts (32), Jūlijs (16), Jūnijs (13), Maijs (16), Aprīlis (12), Marts (14), Februāris (18), Janvāris (14),
  2014: Decembris (6), Novembris (21), Oktobris (12), Septembris (15), Augusts (26), Jūlijs (22), Jūnijs (10), Maijs (22), Aprīlis (13), Marts (18), Februāris (13), Janvāris (9),
  2013: Decembris (13), Novembris (22), Oktobris (16), Septembris (8), Augusts (10), Jūlijs (8), Jūnijs (14), Maijs (16), Aprīlis (14), Marts (15), Februāris (14), Janvāris (14),
  2012: Decembris (14), Novembris (19), Oktobris (15), Septembris (14), Augusts (8), Jūlijs (9), Jūnijs (11), Maijs (21), Aprīlis (11), Marts (8), Februāris (17), Janvāris (13),
  2011: Decembris (14), Novembris (19), Oktobris (14), Septembris (14), Augusts (14), Jūlijs (8), Jūnijs (8), Maijs (15), Aprīlis (15), Marts (9), Februāris (11), Janvāris (13),
  2010: Decembris (10), Novembris (11), Oktobris (7), Septembris (12), Augusts (10), Jūlijs (7), Jūnijs (5), Maijs (11), Aprīlis (9), Marts (12), Februāris (13), Janvāris (9),
  2009: Decembris (15), Novembris (6), Oktobris (11), Septembris (11), Augusts (6), Jūlijs (7), Jūnijs (3), Maijs (11), Aprīlis (7), Marts (12), Februāris (5), Janvāris (5),
  2008: Decembris (4), Novembris (12), Oktobris (13), Septembris (11), Augusts (9), Jūlijs (4), Jūnijs (5), Maijs (10), Aprīlis (7), Marts (14), Februāris (5), Janvāris (6),
  2007: Decembris (10), Novembris (10), Oktobris (13), Septembris (8), Augusts (4), Jūlijs (6), Jūnijs (8), Maijs (9), Aprīlis (11), Marts (12), Februāris (6), Janvāris (10),
  2006: Decembris (7), Novembris (10), Oktobris (5), Septembris (6), Augusts (6), Jūlijs (4), Jūnijs (3), Maijs (10), Aprīlis (7), Marts (4), Februāris (6), Janvāris (1),
  2005: Decembris (2), Novembris (5), Oktobris (1), Septembris (1), Augusts (3), Jūlijs (3), Jūnijs (2), Maijs (8), Aprīlis (8), Marts (5), Februāris (3), Janvāris (3),
  2004: Decembris (6), Novembris (3), Oktobris (2),
  2002: Augusts (1),
LPF Kalendārs 2018Biedrība "Spēka Pasaule"
© 2004
Visas tirdzniecības zīmes un informācija, kas izvietota šajā portālā ir biedrības "Spēka pasaule" īpašums