Jaunumi
 
 

SP Youtube SP Twitter

This is Powerlifting!

Sadarbības partneri

2014. gada Latvijas Spēcīgakā pilseta turpinās - šonedēļ Alūksne un Kuldīga
nolikumsLatvijas Spēcīgākā pilsēta turpinās - šonedēļ arī divi notikumi - sestdien (02.08.) posms Alūksnē, O.Vācieša ielas stāvlaukumā (pretī "Altiņam"), no pulksten 13:00 līdz 16:00. Svētdien (03.08.) tiksimies Kuldīgā, Pilsētas Laukumā no 12:00 līdz 15:00.
Nāc, piedalies un aizstāvi savas pilsētas tiesības iegūt Latvijas Spēcīgākās pilsētas kausu!

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

2014. gada Es Zinu Tu To Vari - Latvijas Spēcīgākā Pilsēta - pasākuma LAVA rezultāti
Sacensību rezultātiLatvijas Armijas Veterānu asociācija arī izteica vēlmi piedalīties mūsu projektā un atbalstīt šo ideju par jaunatni bez spaisa, par sporta dominanci pār atkarību, protams, to liegt viņiem nevaram, un viņiem arī norisinājās pasākums, kur 17 cilvēki piedalījās un savāca kopā 29700 kilogramu. Jāizceļ Vitālija Dubova sniegums, kas saspieda 50 kilogramu stieni 100 reizes. Šis rezultāts, protams, neiet pilsētas vērtējumā, taču LPF vēlas izteikt lielu paldies Mūsu valsts varoņiem par šīs idejas atbalstīšanu.piedalījušies sacensībās
17


Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Video Atskats par Ventspils Sacensībām spiešanā guļus

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

2014. LK11 Ķekavas Novada čempionāts vilkmē no zemes - rezultāti
FotoSacensību rezultātiNoslēdzies Latvijas Kausa 11. posms - Ķekavas Novada čempionāts vilkmē no zemes. Individuāli labākais - Ivans Bistrovs viegli pieveica 340 kilogramus, taču pāriem labākaie palika Konstantīna Četverikova un Aleksandra Ņikitina kombinējums, kuriem pat 520 bija pa spēkam.piedalījušies sacensībās
51


Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

2014. gada Es Zinu Tu To Vari - Latvijas Spēcīgākā Pilsēta - pasākuma Cēsīs rezultāti
FotoSacensību rezultātiCēsis, pārspējot Jūrmalu, ievietojas 3. vietā ar 118970 kilogramiem!
Ar lielu cīņu ar sevi, un +38 grādu temperatūru noslēdzies "Es Zinu - Tu To Vari" Latvijas Spēcīgākās pilsētas Cēsu posms. Kopā piedalījās 111 dalībnieki, kas no sākuma izcēlās ar ļoti iespaidīgiem rezultātiem. Jauniešu rekords tika satriekts pīšļos ar 500 uzspiestām reizēm. Ja vēl kāds spiež mazliet netīri, tad šis jaunietis - Artūrs Zaikovskis no 204. jaunsardzes vienības ļoti skaisti un perfektā tehnikā sasniedza šo iespaidīgo rezultātu, neatstājot šaubas par saviem spēkiem. Meitenēm labākais rezultāts, arī rekords - 103 reizes, Gintai Ezeriņai. Vīriem nepārspēts palika Mārtiņš Zviedrāns ar 93 reizes cilātiem 50 kilogramiem.
Ko nākošnedēļ mums parādīs Alūksne un Kuldīga?
piedalījušies sacensībās
111

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

2014. gada Es Zinu Tu To Vari - Latvijas Spēcīgākā Pilsēta - pasākuma Gulbenē rezultāti
FotoSacensību rezultātiGulbene ievietojas 2. vietā ar 137260 kilogramiem!
Ar 99 dalībniekiem un labotiem visiem individuālajiem rekordiem, noslēdzies Latvijas Spēcīgākās pilsētas Gulbenes posms. Jaunais sieviešu absolūti labākais rezultāts Jaungulbenietei Ilzei Stepānovai - 67 reizes 20kg stienis, jauniešiem labākais reinis sudrabs ar neoficiālu jauniešu rekordu - 240 reizes un vīru rekordu pārspēja un 1. vietu ieņēma Aleksandrs Sondors, kas 50kg stieni pārcilāja 110 reizes.
piedalījušies sacensībās
99

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

2014. gada LK11 Ķekavas Novada čempionāts svaru stieņa vilkmē no zemes - pieteiktie dalībnieki
Jau 5. gadu pēc kārtas norisināsies Ķekavas Novada kauss vilkmē no zemes. Visus 4 norises gadus šīs sacensības ir uzvarējusi Gulbenes KSP komanda. Vai kāds spēs tai patraucēt?pieteikušies sacensībām
40

Mārtiņš Krūze projekti@sp.lv

2014. gada Latvijas Spēcīgakā pilseta turpinās - šonedēļ Gulbene un Cēsis
nolikumsLatvijas Spēcigākā pilsēta turpinās - šonedēļ divi notikumi - piektdien Gulbene (25.07.) Pretim laukumam pie Kultūras Centra, sākums no 15:00 līdz 18:00, un svētdien Cēsis, Vienības laukumā 1, No 12:00 līdz 15:00. Nāc, piedalies un aizstāvi savas pilsētas cerības iegūt Latvijas Spēcīgākās pilsētas kausu!

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Rezultāti no Ventspils čempionāta spiešanā guļus - Kurland Bike Bench
FotoSacensību rezultātiAr ļoti pozitīvu atmosfēru un vietējo, Ventspils Pašvaldības policijas komandas uzvaru, noslēdzies 2014. gada Ventspils Čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus - Kurland Bike Bench. Par absolūti labāko godu cīnījās daudzi, taču sievietēm titulu izcīnija Karīna Grigorjeva ar 85 kg no Lībavas, Junioriem Agnis Briģis no Apolona, Vīru konkurencē ar 205 kg palika nepārspēts Deniss Haritesku, bet senioru labāko rezultātu uzrādīja vietējais Edmunds Andrups ar 180.
foto no spēka cīņas
piedalījušies sacensībās
39

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Jauna pieteikšanās sistēma sacensībām
Dalībnieki un komandu pārstāvji tiek laipni aicināti izmantot jauno pieteikšanās sistēmu piedalies.sp.lv. Tur arī varat saņemt automātiski ģenerētus rēķinus un redzēt uzreiz papildinātu pieteikto sarakstu. Sistēma pagaidām darbosies paralēli parastajām pieteikšanās metodēm.
Mārtiņš Krūze projekti@sp.lv

2014 Ventspils Čempionāta - Kurland Bike Meet ietvaros - pieteiktie dalībnieki

Ar īpašām medaļām un Koncerta un svētku atmosfēru mūs sagaida Kurland Bike Meet un jau tradicionālais - Ventspils Čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma. Visiem dalībniekiem ieeja Kurland Bike Meet - bez maksas.
Pieteikumus gaidām līdz 18.07. 24:00
pieteikušies sacensībām
30

Mārtiņš Krūze projekti@sp.lv

2014. gada Es Zinu Tu To Vari - Latvijas Spēcīgākā Pilsēta - pasākuma Bauskā rezultāti
FotoSacensību rezultātiBauska pagaidām satriec konkurentus ar 145010 kilogramiem!!!
Bauskā pēc intensīvām sacensībām noslēdzies "Es Zinu - Tu to vari" 4. posms, un tā ir ar 123 cilvēku piedalīšanos iekļuvusi pilsētu vērtējumu topa augšgalā. Neoficiālo Latvijas rekordu Jauniešiem 20kg spiešanā guļus 233 reizes.
Uz tikšanos 25.07. Gulbenē, Pie Kultūras nama (laiks tiks precizēts). Vai Gulbene varēs turēties līdzi???
piedalījušies sacensībās
123

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

2014. gada Es Zinu Tu To Vari atklāšanas pasākuma Grīziņkalnā rezultāti
Sacensību rezultātiSociālās platformas atkalšanas dienā LPF arī peidāvāja piedalīties sevis un savu draugu izaicināšanā - spiešanā guļus uz reižu skaitu (20 vai 50kg).
Notika arī mazas sacensības - Grīziņkalna posms 50kg spiešanā guļus uz reižu skaitu.
LTV reportāža.
Uz tikšanos sestdien Bauskā, Rātslaukumā no 12:00 līdz 15:00, kur Bauska mēģinās pārspēt jauno pilsētu rekordisti - Jūrmalu ar pārcilātiem 72700 kilogramiem.
piedalījušies sacensībās
45

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Sociālais projekts Es zinu, Tu to vari! atklāj interaktīvu platformu jauniešiem
Šodien, 10.jūlijā, Grīziņkalnā, atklājot sociālo kampaņu “Es zinu, Tu to vari!”, Ministru prezidente Laimdota Straujuma uzsvēra: „Mums ir svarīgi, lai jūs, Latvijas jaunieši, būtu gudri, izglītoti, veseli un veiksmīgi. Veselīgs dzīvesveids un sportiskas aktivitātes, atteikšanās no dažādām atkarību izraisošām vielām jums noteikti palīdzēs sasniegt nospraustos mērķus. Es ticu, ka arī tiem, kuri reiz izvēlējušies nepareizo ceļu, ir iespējams izrauties no apburtā loka. Es zinu, jūs to varat.”
No šodienas sāk darboties arī projekta platforma portālā draugiem.lv/tutovari, kurā interesentiem būs iespēja sekot līdzi un pieteikties kādam no 58 pasākumiem kā arī uzrunāt un izaicināt savus draugus uz dažādām veselīga dzīvesveida aktivitātēm.
Projekta idejas autors Raimonds Elbakjans (Ghetto Family): „Pietiekami ilgi esam dzīvojuši pasaulē, kurā pieņemam lietas par pašsaprotamām. Ir apnikusi sabiedrība, kurā valda kūtrums. Beidzot ir jāuzņemas atbildība arī pašiem. Gribu aicināt sabiedrību atskārst daudzās iespējas, kas mums ir, lai veidotu priecīgāku, piedzīvojumiem bagātāku, veselīgāku ikdienu, lai ietu uz priekšu un attīstītos”.
Veselības ministrijas parlamentārais sekretārs Renārs Putniņš: „Projekts „ES zinu, Tu to vari” šajā vasara piedāvā alternatīvu ierastajai ikdienai - TV pultij, datoram, garlaicībai, neveselīgām un pat bīstamām izvēlēm. Ikviens jau šobrīd var izdarīt veselīgu izvēli un, mainot savu dzīvesveidu, apliecināt, ka kļūst par nobriedušu personību. Aicinu jauniešus pavadīt vasaru lietderīgi - piedalīties projekta pasākumos, iegūt domubiedrus, aktīvi sportot, tādējādi pārbaudot savu spēju robežas un patieso varēšanu. Ticiet - gandarījums ir garantēts!”
Sociālais projekts „ Es zinu, Tu to vari!” tapis, sadarbojoties valsts un nevalstiskajām organizācijām, lai cīnītos ar pēdējā gada laikā jauniešu vidū izplatīto jauno psihoaktīvo vielu jeb tā saukto spice lietošanu. Pēc jaunu tiesisko regulējumu ieviešanas narkotisko vielu pieejamība un lietošana ir samazinājusies, tomēr ir jāturpina darbs pie jauniešu veselības veicināšanas un jārada jauniešiem iespējas lietderīgi un mērķtiecīgi pavadīt brīvo laiku, īpaši vasaras mēnešos.
Projekta mērķis ir sabiedrībai atgādināt par izvēli, kas pastāv jebkuram, un ka tikai sabiedrība kopumā spēj cīnīties ar narkotisko vielu lietošanas samazināšanu. Tā ietvaros tapis arī manifests, kuru parakstīja Ministru prezidente, projekta idejas autori un atbalstītāji, un to aicināts parakstīt ir ikviens, kurš apmeklēs projekta „Es zinu, Tu To vari” pasākumus.
Lielākā daļa projekta „Es zinu, Tu to vari!” pasākumu būs veltīti jauniešiem, atsevišķi pasākumi paredzēti arī ģimenēm kopā ar bērniem. Projekta mērķis ir iedvesmot jauniešus būt fiziski aktīviem un veidot izpratni, ka veselīgs un aktīvs dzīvesveids un atteikšanās no dažādu atkarības izraisošu vielu lietošanas palīdz sasniegt nospraustos mērķus. Projekta ietvaros no jūlija līdz augustam notiks vairāk kā 58 pasākumi visā Latvijā – ielu basketbola turnīri, ielu vingrošanas sacensības un citi ielu kultūras pasākumi, kā arī nometnes un ģimeņu sporta dienas. Par visām projekta aktivitātēm var uzzināt portāla draugiem.lv lapā www.draugiem.lv/tutovari. Aktivitātes veidotas tā, lai tās būtu vienkāršas un viegli pieejamas ikvienam interesentam.
Veselības ministrija un Slimību profilakses un kontroles centrs atgādina - veselības saglabāšanas visa mūža garumā pamatā ir cilvēka personīgā atbildība. Ārstēšana un veselības aprūpe cilvēka veselību ietekmē aptuveni pa 20%. Atlikušie 80% ir katra cilvēka personīgi izdarītās izvēles – veselīgs vai neveselīgs dzīvesveids – uzturs, fiziskās aktivitātes vai to neesamība, veselībai kaitīgu vielu lietošana vai izvairīšanās no tām, riskants vai drošs dzīvesveids, sociālie faktori, izglītība u.c. Īpaši būtiski to ir apzināties jau jaunībā un savu dzīvi balstīt uz veselību pozitīvi ietekmējošām izvēlēm.
Projektu organizē Ghetto Family sadarbībā ar Latvijas Pauerliftinga Federāciju, Latvijas ielu vingrošanas sporta biedrību, Latvijas Skautu un gaidu centrālo organizāciju, Latvijas Mazpulkiem un Latvijas Tautas sporta asociāciju.
Projektu atbalsta Veselības ministrija un Slimību profilakses un kontroles centrs. Projekta stratēģiskais partneris Draugiem.lv, informē lieldraugi TVNET, JCDecaux un LTV.

Informāciju sagatavoja:
Projekta „Es zinu, Tu to vari!”
Komunikācijas koordinatore
Ieva Lorence
Ieva.lorence@ghettogames.lv
22057978

Noslēdzies 2014. gada Es Zinu, Tu To Vari Jūrmalas posms
FotoSacensību rezultātiJūrmalnieki un Jūrmalas viesi vakar sacentās ar zobiem un tiešām ļoti lielu degsmi uzrādīt labāku rezultātu! Labākie sievietēm bija Madlēna Brante, kas 20kg stieni pieveica 30 reizes, jauniešu labākais bija Pingvīnus pārstāvošais Linards Kaktabulis ar 170 20 kg stieni pieveiktām reizēm, kā labākais Vīru konkurencē nepārspēts palika Ghetto Family dvēsele Raimonds Elbakjans, kas izgājis cīņā ar 50 kilogramiem palika nepārspēts ar pieveiktām 62 reizēm.
Uz tikšanos sestdien Bauskā, Rātslaukumā no 12:00 līdz 15:00, kur Bauska mēģinās pārspēt jauno pilsētu rekordisti - Jūrmalu ar pārcilātiem 72700 kilogramiem.
piedalījušies sacensībās
70

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Sociālais projekts Es zinu, Tu to vari! rosinās jauniešus pievērsties veselīgam dzīvesveidam
Lai rastu jauniešiem iespēju pēdējos divus vasaras mēnešus pavadīt fiziski aktīvi un aizstāt atkarību raisošu vielu lietošanu ar veselīgu dzīvesveidu, ceturtdien, 10.jūlijā Grīziņkalnā tiks atklāts sociālais projekts “Es zinu, Tu to vari!”.
Sociālo projektu atklās Ministru prezidente Laimdota Straujuma, līdz ar viņu atklāšanas preses konferencē piedalīsies Veselības ministrijas parlamentārais sekretārs Renārs Putniņš, kampaņas idejas autors Raimonds Elbakjans (Ghetto Family), Latvijas ielu vingrošanas sporta biedrības valdes priekšsēdētājs Māris Slēziņš un portāla draugiem.lv runasvīrs Jānis Palkavnieks. Konferenci vadīs televīzijas ētera personība Renārs Zeltiņš.
Sociālais projekts „ Es zinu, Tu to vari!” tapis, sadarbojoties valsts un nevalstiskajām organizācijām, lai cīnītos ar pēdējā gada laikā jauniešu vidū izplatīto jauno psihoaktīvo vielu jeb tā saukto spice lietošanu. Pēc jaunu tiesisko regulējumu ieviešanas narkotisko vielu pieejamība un lietošana ir samazinājusies, tomēr ir jāturpina darbs pie jauniešu veselības veicināšanas un jārada jauniešiem iespējas lietderīgi un mērķtiecīgi pavadīt brīvo laiku, īpaši vasaras mēnešos.
Preses konferencē plašāka sabiedrība tiks iepazīstināta ar sociālā projekta “Es zinu, Tu to vari!” manifestu. Tā mērķis ir sabiedrībai atgādināt par izvēli, kas pastāv jebkuram, un ka tikai sabiedrība kopumā spēj cīnīties ar narkotisko vielu lietošanas samazināšanu. Jebkuram klātesošajam būs iespēja iepazīties ar manifestu un to parakstīt.
Lielākā daļa projekta „Es zinu, Tu to vari!” pasākumu būs veltīti jauniešiem, atsevišķi pasākumi paredzēti arī ģimenēm kopā ar bērniem. Projekta mērķis ir iedvesmot jauniešus būt fiziski aktīviem un veidot izpratni, ka veselīgs un aktīvs dzīvesveids un atteikšanās no dažādu atkarības vielu lietošanas palīdz sasniegt nospraustos mērķus. Projekta ietvaros no jūlija līdz augustam notiks vairāk kā 58 pasākumi visā Latvijā – ielu basketbola turnīri, ielu vingrošanas sacensības un citi ielu kultūras pasākumi, kā arī nometnes un ģimeņu sporta dienas. Par visām projekta aktivitātēm var uzzināt portāla draugiem.lv lapā „Es zinu, Tu to vari!”. Aktivitātes veidotas tā, lai tās būtu vienkāršas un viegli pieejamas ikvienam interesentam.
Projektu organizē Ghetto Family sadarbībā ar Latvijas Pauerliftinga Federāciju, Latvijas ielu vingrošanas sporta biedrību, Latvijas Skautu un Gaidu centrālo organizāciju, Latvijas Mazpulkiem un Latvijas Tautas sporta asociāciju.
Projektu atbalsta Veselības ministrija un Slimību profilakses un kontroles centrs. Projekta stratēģiskais partneris Draugiem.lv, informē lieldraugi TVNET, JCDecaux un LTV.
Preses konference notiks 2014.gada 10.jūlijā plkst. 14.30 Grīziņkalnā, Jāņa Asara iela 24, Rīgā.

Informāciju sagatavoja:
Projekta „Es zinu, Tu to vari!”
Komunikācijas koordinatore
Ieva Lorence
Ieva.lorence@ghettogames.lv
22057978

2014. gada Es zinu, tu to vari turpinās! Bauska un Jūrmala
50 kg spiešana uz reizēm turpinās ar joni! Šodien satiksimies Jūrmalā, Raiņa ielā 55, pulksten 18:00 (līdz 21:00). Sestdien (12.07.) cīņas lauks - Bauska, Rātslaukums, pulksten 12:00 (līdz 15:00).

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Noslēdzies Es Zinu, Tu To Vari Siguldas Posms 50kg spiešanā guļus un spēka cīņā
FotoSacensību rezultātiSiguldieši veiksmīgi iesildījuši šīs vasaras pasākumu ar pirmo 50kg spiešanas guļus posmu un mazām spēka cīņas sacensībām. Izcilākie rezultāti Siguldā: 201 reize jauniešiem (20kg) Nila Teterovska (Siguldas Panatta) izpildījumā un 95 reizes vīriem (50kg) Paulim Nartišam. Kopējais Siguldas rezultāts: 70050kg.piedalījušies sacensībās
67+16

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

2014. gada LIDO kausa atskata filmiņa

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

2014. gada VASARAS SACENSĪBU BUMS - Es zinu tu to vari!
nolikumsNolikums 2014. gada "Es zinu - tu to vari!" sacensībām 50kg spiešanā guļus uz reižu skaitu.
LPF sadarbībā ar Ghetto Family un Latvijas Republikas Veselības ministriju veido sacensību sēriju "Es zinu - tu to vari!". Tās ir vairākas sacensības visā Latvijas teritorijā.:
Papildu informācija par konkrētām norises vietām un laikiem sekos vēlāk:
Jūlijs:
4. jūlijs: Sigulda – Raiņa Parks, Sigulda, sākums pulksten 18:00
9. jūlijs: Jūrmala – sākums pulksten 18:00
12. jūlijs: Bauska
25. jūlijs: Gulbene
27. jūlijs: Cēsis
Augusts:
2. augusts: Alūksne
3. augusts: Kuldīga
12. augusts: Jelgava
13. augusts: Valmiera
17. augusts: Liepāja
23. augusts: Jēkabpils
24. augusts: Rēzekne (vai Daugavpils)
30. augusts: Rīga

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv


Arhīvs:
  2018: Novembris (3), Oktobris (23), Septembris (12), Augusts (8), Jūlijs (5), Jūnijs (10), Maijs (24), Aprīlis (12), Marts (14), Februāris (8), Janvāris (17),
  2017: Decembris (11), Novembris (16), Oktobris (13), Septembris (10), Augusts (13), Jūlijs (5), Jūnijs (11), Maijs (14), Aprīlis (11), Marts (13), Februāris (10), Janvāris (15),
  2016: Decembris (11), Novembris (13), Oktobris (6), Septembris (12), Augusts (7), Jūlijs (9), Jūnijs (8), Maijs (11), Aprīlis (16), Marts (21), Februāris (9), Janvāris (6),
  2015: Decembris (12), Novembris (17), Oktobris (12), Septembris (19), Augusts (32), Jūlijs (16), Jūnijs (13), Maijs (16), Aprīlis (12), Marts (14), Februāris (18), Janvāris (14),
  2014: Decembris (6), Novembris (21), Oktobris (12), Septembris (15), Augusts (26), Jūlijs (22), Jūnijs (10), Maijs (22), Aprīlis (13), Marts (18), Februāris (13), Janvāris (9),
  2013: Decembris (13), Novembris (22), Oktobris (16), Septembris (8), Augusts (10), Jūlijs (8), Jūnijs (14), Maijs (16), Aprīlis (14), Marts (15), Februāris (14), Janvāris (14),
  2012: Decembris (14), Novembris (19), Oktobris (15), Septembris (14), Augusts (8), Jūlijs (9), Jūnijs (11), Maijs (21), Aprīlis (11), Marts (8), Februāris (17), Janvāris (13),
  2011: Decembris (14), Novembris (19), Oktobris (14), Septembris (14), Augusts (14), Jūlijs (8), Jūnijs (8), Maijs (15), Aprīlis (15), Marts (9), Februāris (11), Janvāris (13),
  2010: Decembris (10), Novembris (11), Oktobris (7), Septembris (12), Augusts (10), Jūlijs (7), Jūnijs (5), Maijs (11), Aprīlis (9), Marts (12), Februāris (13), Janvāris (9),
  2009: Decembris (15), Novembris (6), Oktobris (11), Septembris (11), Augusts (6), Jūlijs (7), Jūnijs (3), Maijs (11), Aprīlis (7), Marts (12), Februāris (5), Janvāris (5),
  2008: Decembris (4), Novembris (12), Oktobris (13), Septembris (11), Augusts (9), Jūlijs (4), Jūnijs (5), Maijs (10), Aprīlis (7), Marts (14), Februāris (5), Janvāris (6),
  2007: Decembris (10), Novembris (10), Oktobris (13), Septembris (8), Augusts (4), Jūlijs (6), Jūnijs (8), Maijs (9), Aprīlis (11), Marts (12), Februāris (6), Janvāris (10),
  2006: Decembris (7), Novembris (10), Oktobris (5), Septembris (6), Augusts (6), Jūlijs (4), Jūnijs (3), Maijs (10), Aprīlis (7), Marts (4), Februāris (6), Janvāris (1),
  2005: Decembris (2), Novembris (5), Oktobris (1), Septembris (1), Augusts (3), Jūlijs (3), Jūnijs (2), Maijs (8), Aprīlis (8), Marts (5), Februāris (3), Janvāris (3),
  2004: Decembris (6), Novembris (3), Oktobris (2),
  2002: Augusts (1),
LPF Kalendārs 2018Biedrība "Spēka Pasaule"
© 2004
Visas tirdzniecības zīmes un informācija, kas izvietota šajā portālā ir biedrības "Spēka pasaule" īpašums