Jaunumi
 
 

SP Youtube SP Twitter

This is Powerlifting!

Sadarbības partneri

Rezultāti no 2015. gada Latvijas Kausa 20. posma - Jēkabpils Pilsētas čempionāta klasiskajā spēka trīscīņā
Sacensību rezultātiRezultāti no pēdējā Latvijas Kausa triju kustību posma. Madonas SCK komanda sīvā cīņā uzveica Rembati, bet pārāka par abām komandām, kas cīnās par Latvijas Kausa titulu, tikai par vienu punktu izrādījās Gulbenes KSP komanda.
Šīs sacensības paliks vēsturē kā vienas no vissīvākajām komandu konkurences sacensībām. Paskatoties uz komandu Wilksa punktu summām skaidrs, ka sacensība bijusi īpaši tuva un uzvarētājus noteikusi vien konkurentu sagadīšanās kategorijās.
piedalījušies sacensībās
59

Mārtiņš Krūze projekti@sp.lv

Atkārtots aicinājums - pēdējais brīdis pieteikties rīkot sacensības 2016. gadā
Sākusies 2016. gada sacensību kalendāra veidošana (2016. gada kalendāra projekts (labots)).
Lūdzam klubu vadītājiem līdz 23.11.2014. iesniegt pieteikumus reģionālo un Latvijas mēroga sacensību organizēšanai, lai tos iekļautu LPF sacensību kalendārā. Latvijas Pauerliftinga Federācija lūdz Jūs nekavēties ar informācijas sniegšanu, jo kavēšanās neļaus mums operatīvi sagatavot gada kalendāra plakāta formu un izsūtīt to klubiem. Informāciju sūtīt uz lpf@sp.lv kopā ar pieteikuma formu. Sacensību norises vietas, organizatori, sacensību statuss un datumi kalendāra projektā pagaidām ir informatīva rakstura un var tikt mainīti. Jebkuram Latvijas pauerliftinga federācijas kolektīvajam biedram ir tiesības pieteikt savu kandidatūru Latvijas mēroga, un LK statusa sacensību organizēšanai. Sacensību kalendāru un organizatorus apstiprinās LPF valde 28.11.2015.
Informējam, ka saskaņā ar "Sporta likuma" prasībām sacensībām, kas tiek organizētas kā novadu, pilsētu vai Latvijas čempionāti, ir jābūt saskaņotām ar LPF un iekļautām LPF kalendārā, pretējā gadījumā tām netiek piešķirts Republikas vai reģionālo čempionātu statuss un tajās uzrādītie rezultāti, rekordi, netiek atzīti. Novadu un pilsētu čempionātu datumi nedrīkst pārklāties ar Latvijas čempionātu norises laikiem. Organizējot Latvijas kausa posmu vai čempionātu, atbilstoši nolikumam par Latvijas čempionātu un kausa posmu organizācijas pamatprasībām, organizatoram ir iespējams saņemt LPF atbalstu publicitātes nodrošināšanai: sacensību reklāmas plakātus, diplomus kā arī par pašizmaksas cenām apbalvošanas atribūtiku (medaļas, uztura bagātinātājus balvām).
Jautājumiem, izziņām rakstīt lpf@sp.lv
Noderīga informācija:
1. informācija par sacensību pieteikšanu;
2. nolikums par Latvijas Kausa posmu organizēšanu;
3. sacensību organizēšanas kvalifikācijas tabula (prasības sacensību nodrošinājumam);
4. Sacensību reģistrācijas pieteikums.

Latvijas Pauerliftinga federācija lpf@sp.lv

Sestdien pēdējais trīs kustību posms Latvijas Kausa vērtējumā - Jēkabpils Čempionāts.
Latvijas Kausa beigas
Latvijas Kausa pēdējais trīs kustību posms – jau Sestdien – Voroņecka Kauss, Jēkabpils Novada čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā. Uz Latvijas Kausa titula izcīņas pirmajām trīs vietām atlikušas tikai trīs komandas: Madona, Rembate un Līgo Sporta Klubs. Zemāk visi 6 varianti kā pēc Sestdienas var sakārtoties komandu kopvērtējums, ja pirmajā trijniekā neielaužas citi. Vieta pie komandas ir ieņemamā vieta sestdienas vērtējumā, punkti - kopvērtējuma punkti, ja tāda vieta tiek iegūta.
1. Madona SCK - 72
2. Rembate - 63
3. Līgo Sporta Klubs - 59
1. Rembate - 66
2. Madona SCK - 69
3. Līgo Sporta Klubs - 59
1. Līgo Sporta Klubs - 63
2. Rembate - 63
3. Madona SCK - 68
1. Madona SCK - 72
2. Līgo Sporta Klubs - 60
3. Rembate - 62
1. Rembate - 66
2. Līgo Sporta Klubs - 60
3. Madona SCK - 68
1. Līgo Sporta Klubs - 63
2. Madona SCK - 69
3. Rembate - 62

Protams, jāatceras, ka bez šī ir vēl 2 posmi - Siguldas Čempionāts spiešanā guļus uz reižu skaitu, kas ir pēdējais Vidzemes Reģiona kausa posms, un Jelgavas Čempionāts, kas arī būs noslēdzošais Zemgales Reģiona Kausa posms un pēdējais Latvijas Kausa posms šogad.
Ja punkti saglabājas gana tuvi, tieši šajos posmos noskaidrosies šā gada labākā komanda.
LPF vēl Madonas, Rembates un Līgo Komandai izturību un veiksmi, un pārējiem aizraujošu sacensību.

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Rezultāti no LK17 - KRK3 - Grobiņas Novada čempionāta klasiskajā svaru stieņa spiešanā guļus
FOTOSacensību rezultātiRembates komandai papildu 12 punkti un līdz ar to - uzvara Kurzemes Reģiona Kausā. Kas notiks pēc atlikušajiem trijiem posmiem - Jēkabpils (klasiskās trīscīņas), Siguldas (spiešana uz reizēm) un Jelgava (spiešana ar ekipējumu).piedalījušies sacensībās
46

Mārtiņš Krūze projekti@sp.lv

Fenomenāls Veterānu komandas starts 2015. gada Eiropas Čempionātā spiešanā guļus
Pēc pirmās sacensību dienas - Latviešu Veterāni ved mājās lielu skaitu ar medaļām! Vēl norisinās Eiropas Veterānu čempionāts spiešanā guļus Tallinā, Igaunijā, kur šodien (17.10. pulksten 12:00) startē Aleksejs Agadžanjans, bet mums jau pirmie rezultāti:

Vetrāniem 1 (virs 40 gadu vecuma), 7. vietu svara kategorijā līdz 120 kilogramiem, ar rezultātu 265 kilogrami, ieguva Rīdzinieks Aleksejs Agadžanjans.

Veterāniem 2 (virs 50 gadu vecuma), Eiropas Veterānu sudrabu spiešanā guļus ved mājās liepājnieks Ivars Kertjānis (svara kategorija līdz 66 un rezultāts 132,5 kilogrami.

Veterāniem 3 (virs 60 gadu vecuma), ir pat trīs medaļnieki, svara kategorijā līdz 59, zeltu, ar pievārētiem 107,2 kilogramiem, mājās pārvedis Aizkrauklietis Jevgenijs Vorobjovs, svara kategorijā līdz 83 kilogramiem, bronza jelgavniekam Jānim Lasmanim (rezultāts 160 kilogrami), un kā spēcīgākais supersmagajā svarā (virs 120 kilogramiem) Aizkrauklietis Dainis Reinholds ar jaunu pasaules veterāni 3 rekordu 240.5 kilogrami! Dainis Reinholds arī 2. absolūti spēcīgākais veterāni 3 grupā.

Veterāniem 4 (virs 70 gadu vecuma) no Latvijas piedalījās Jēkabpilietis Valdis Alksnītis. Valdim, uzspiežot vien pirmo piegājienu, zelta medaļa ar rezultātu 180 kilogrami, supersmagajā kategorijā (virs 120 kilogramiem).

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Latvijas Veterāni Dodas cīņā uz Igauņu zemi - 2015. gada Eiropas Čempionāts veterāniem

pieteiktie vīri

pieteiktās sievietes
Uz Eiropas Čempionātu veterāni svaru stieņa spiešanā guļus no Latvijas, kas norisinās Tallinā, Igaunijā dodas 6 sportistu komanda, Latvijas Izlases galvenais treneris J. Ivaņušins un starptautiskās klases tiesnesis R. Lapiņš, kā arī palīdzēt līdzi brauc Artjoms Agadžanjans. Mūsu veterāni cīnās ne tikai pa vietām Eiropas Čempionātā, bet iespējams ka kāds arī kādu Eiropas un Pasaules rekordu mēģinās pārrakstīt.

Atlētu starta laiki
GrupaKategorijaAtlētsPilsētaDatumsLaiks
Veterāni 4+120kgValdis AlksnītisJēkabpils15.10.14:30
Veterāni 3-59kgJevgēnijs VorobjovsAizkraukle15.10.14:30
Veterāni 3-83kgJānis LasmanisJelgava15.10.14:30
Veterāni 3+120kgDainis ReinholdsAizkraukle15.10.14:30
Veterāni 2-66kgIvars KertjānisLiepāja15.10.18:30
Veterāni 1-120kgAleksejs AgadžanjansRīga17.10.12:00


Tiešraide no čempionāta

tiešraide ar rezultātiem

Mārtiņš Krūze projekti@sp.lv

Spiešana Guļus uz reižu skaitu - vēl pēdējoreizi šogad - Siguldā - 2015. gada Siguldas čempionātā (LK18)
nolikumsSiguldas Panatta ielūdz iesildīt šo Latvijas vienu no skaistākajām pilsētām, un sabraukt uz nu jau 18. Latvijas Kausa posmu - Siguldas Čempionātu spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu, kas norisināsies jau 9. reizi. Šis šogad arī ļoti izšķirošs kausa posms - tuvojoties beigām sacīkste uzkarst!!!

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Rezultāti no LK16 - Alūksnes Novada čempionāta klasiskajā svaru stieņa spiešanā guļus
Sacensību rezultātiLatvijas Kausa kopvērtējums uzkarsis līdz baltkvēlei! Pēc Alūksnē izcīnītās uzvaras mazliet priekšā izvirzās Madonas komanda. Vai, Līgo un Rembates komandas Grobiņā nedēļas beigās, sniegs atbildi?piedalījušies sacensībās
48

Mārtiņš Krūze projekti@sp.lv

Latvijas II Augstākās izglītības mācību iestāžu čempionāts spēka trīscīņā bez ekipējuma
nolikumsJau 2. gadu norisināsies Latvijas II Augstākās izglītības mācību iestāžu čempionāts spēka trīscīņā bez ekipējuma (Latvijas Studentu Čempionāts spēka trīscīņā bez ekipējuma), kas kalpo kā studentu spēka atrādīšana pirms nākamā gada SELL spēlēm, kas 2016. gadā norisināsies Somijas pilsētā Tamperē (vairāk inforācijas par 2016. gada SELL spēlēm).

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

2015.gada XXVI Universiāde - Čempionāts Svaru Stieņa spiešanā guļus
nolikumspreses relīzeJau 5. reizi pēc kārtas arī mūsu sports - pauerliftings (spiešana guļus) ir iekļauts Latvijas Universiādē. Šīs sacensības palīdz augstskolās un līdz ar to sabiedrībā kā tādā pavēstīt, katru gadu skaļāk un skaļāk par mūsu sporta eksistenci. Sacensības norisināsies Rīgā, 2015. gada 14. novembrī, RSU Sporta klubā, F. Brīvzemnieka ielā 24.

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

2015. gada Jēkabpils novada čempionāts- Voroņecka kauss (20. LK posms) (BEZ ekipējuma)
nolikumsvecāku atļaujaTāpat kā pirms 20 gadiem, arī šogad Jēkabpilī norisināsies sacensības pauerliftingā, kas šogad ir viens no nozīmīgākajiem atlikušajiem Latvijas Kausa posmiem! Sacensības notiks 2015. gada 31. oktobrī!!!

Papildbalva
Toreiz saensībās piedalījās un 3. vietu svara kategorijā līdz 82.5 piedalījās arī patreizējais LPF ģenerālsekretārs R. Dimiņš (protokols). Protams, R. Dimiņš vēlāk atveda arī starptautiskās medaļas uz Latviju, bet šis bija viennozīmīgi pakāpiens viņa sportista dzīvē. Līdz ar to, veikals.sp.lv izsludina akciju, tas cilvēks, kas precīzāk atkārtos R. Dimiņa pirms 20 gadiem (1995. gadā) uzrādīto rezultātu - 530 kilogrami spēka trīcīņas summā, saņems speciālbalvu no veikals.sp.lv.

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

2015. gada LK19 - Jelgavas Pilsētas čempionāts spiešanā guļus ar ekipējumu
nolikumsvecāku atļaujaJau vairāk kā 25 gadus Zemgales pērlē, Jelgavā, norisinās dažādas pauerliftinga sacensības. Šogad vienīgais ekipētais spiešanas guļus Latvijas Kausa posms norisinās tieši šeit! Edmunds Jansons laipni aicina pie sevis ciemos visus interesentus, lai kārtīgi kopā pacilātu un paceltu šī sporta karogu kārtējā sapulcēšanās reizē - Jelgavā!

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv


Arhīvs:
  2018: Decembris (5), Novembris (17), Oktobris (23), Septembris (12), Augusts (8), Jūlijs (5), Jūnijs (10), Maijs (24), Aprīlis (12), Marts (14), Februāris (8), Janvāris (17),
  2017: Decembris (11), Novembris (16), Oktobris (13), Septembris (10), Augusts (13), Jūlijs (5), Jūnijs (11), Maijs (14), Aprīlis (11), Marts (13), Februāris (10), Janvāris (15),
  2016: Decembris (11), Novembris (13), Oktobris (6), Septembris (12), Augusts (7), Jūlijs (9), Jūnijs (8), Maijs (11), Aprīlis (16), Marts (21), Februāris (9), Janvāris (6),
  2015: Decembris (12), Novembris (17), Oktobris (12), Septembris (19), Augusts (32), Jūlijs (16), Jūnijs (13), Maijs (16), Aprīlis (12), Marts (14), Februāris (18), Janvāris (14),
  2014: Decembris (6), Novembris (21), Oktobris (12), Septembris (15), Augusts (26), Jūlijs (22), Jūnijs (10), Maijs (22), Aprīlis (13), Marts (18), Februāris (13), Janvāris (9),
  2013: Decembris (13), Novembris (22), Oktobris (16), Septembris (8), Augusts (10), Jūlijs (8), Jūnijs (14), Maijs (16), Aprīlis (14), Marts (15), Februāris (14), Janvāris (14),
  2012: Decembris (14), Novembris (19), Oktobris (15), Septembris (14), Augusts (8), Jūlijs (9), Jūnijs (11), Maijs (21), Aprīlis (11), Marts (8), Februāris (17), Janvāris (13),
  2011: Decembris (14), Novembris (19), Oktobris (14), Septembris (14), Augusts (14), Jūlijs (8), Jūnijs (8), Maijs (15), Aprīlis (15), Marts (9), Februāris (11), Janvāris (13),
  2010: Decembris (10), Novembris (11), Oktobris (7), Septembris (12), Augusts (10), Jūlijs (7), Jūnijs (5), Maijs (11), Aprīlis (9), Marts (12), Februāris (13), Janvāris (9),
  2009: Decembris (15), Novembris (6), Oktobris (11), Septembris (11), Augusts (6), Jūlijs (7), Jūnijs (3), Maijs (11), Aprīlis (7), Marts (12), Februāris (5), Janvāris (5),
  2008: Decembris (4), Novembris (12), Oktobris (13), Septembris (11), Augusts (9), Jūlijs (4), Jūnijs (5), Maijs (10), Aprīlis (7), Marts (14), Februāris (5), Janvāris (6),
  2007: Decembris (10), Novembris (10), Oktobris (13), Septembris (8), Augusts (4), Jūlijs (6), Jūnijs (8), Maijs (9), Aprīlis (11), Marts (12), Februāris (6), Janvāris (10),
  2006: Decembris (7), Novembris (10), Oktobris (5), Septembris (6), Augusts (6), Jūlijs (4), Jūnijs (3), Maijs (10), Aprīlis (7), Marts (4), Februāris (6), Janvāris (1),
  2005: Decembris (2), Novembris (5), Oktobris (1), Septembris (1), Augusts (3), Jūlijs (3), Jūnijs (2), Maijs (8), Aprīlis (8), Marts (5), Februāris (3), Janvāris (3),
  2004: Decembris (6), Novembris (3), Oktobris (2),
  2002: Augusts (1),
LPF Kalendārs 2018Biedrība "Spēka Pasaule"
© 2004
Visas tirdzniecības zīmes un informācija, kas izvietota šajā portālā ir biedrības "Spēka pasaule" īpašums