Jaunumi
 
 

SP Youtube SP Twitter

This is Powerlifting!

Sadarbības partneri

Rezultāti no LK14 - Latgales Kausa spiešanā guļus - Rēzeknes Pilsētas čempionāta
Sacensību rezultātiRēzekne uzvar savās mājās un ar to saglabā Status Quo Latvijas Kausa tabulā top 3 vērtējumā! Vai kādas izmaiņas spēs ieviest nākamais LK posms Alūksnē?piedalījušies sacensībās
86

Mārtiņš Krūze projekti@sp.lv

2015. gada Grobiņas Čempionāts klasiskajā svaru stieņa spiešanā guļus
nolikumsvecāku atļaujaJau 4. reizi norisināsies Grobiņas Čempionāts klasiskajā svaru stieņa spiešanā guļus. Šoreiz, mazliet netradicionāli, sacensības svētdien, 18. oktobrī!
Šīs sacensības sola būt izšķirošs pakāpiens uz Latvijas Kausa titula izcīņu tieši sava tradicionāli mazā komandu skaita dēļ un lielās iespējas izcīnīt pirmās vietas kausus komandu vērtējumā.

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

2015. gada Latvijas Kauss iziet finiša taisnē - cīkstoņi pa pirmajām vietām: Rembate, Ligo un Madona
Latvijas Kausa beigas

Rīgas Reģiona Kauss ir noslēdzies ar Līgo L.S.K. uzvaru (2. vietā Rembates Komanda, 3. vietā Rīga Powerlifting Team komanda), bet Latvijas Kausa vērtējums palicis VĒL CIEŠĀKS. Pirmo trīnieku: Madonas komandu (pagaidām 59 punkti), Līgo L.S.K. komandu (pagaidām 59 punkti) un Rembates komandu (pagaidām 58 punkti) šķir vien viens punkts uz visiem!
Tāpat šķiet, ka Latgales Reģiona kausa liktenis izšķirsies tieši Rēzeknē! Rit pēdējās dienas, kad var pieteikties!

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Noslēdzies 2015. gada Gulbenes novada atklātais čempionāts spēka trīscīņā un svara stieņa spiešanā guļus
Sacensību rezultātiNoslēgušās jau 3. un noslēdzošās Gulbenes pilsētas sacensības spēka trīscīņā un svaru stieņa spiešanā guļus.piedalījušies sacensībās
30

Mārtiņš Krūze projekti@sp.lv

PĀRPUBLICĒTS - 2015. gada Savickas Sports Festival Lietuvā ielūgums
ielūgumsLietuvas Pauerliftinga federācija ielūdz uz 2015. gada Savickas Sports festival sacensībām klasiskajā spēka trīscīņā, 3. un 4. Oktobrī, Viļņā, Lietuvā. Atgādinu, ka visiem pieteikumiem uz šo čempionātu ir jāiet caur LPF sekretāra adresi - sekretars@sp.lv. LPF sekretārs ir vienīgais, kuram ir tiesības pieteikt dalībniekus startam starptautiskās sacensībās (sacensībās ārpus Latvijas). Sākotnējie pieteikumi jāizdara līdz 16.09.2015..

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Piesakies rīkot sacensības 2016. gadā
Sākusies 2016. gada sacensību kalendāra veidošana (2016. gada kalendāra projekts (labots)).
Lūdzam klubu vadītājiem līdz 23.11.2014. iesniegt pieteikumus reģionālo un Latvijas mēroga sacensību organizēšanai, lai tos iekļautu LPF sacensību kalendārā. Latvijas Pauerliftinga Federācija lūdz Jūs nekavēties ar informācijas sniegšanu, jo kavēšanās neļaus mums operatīvi sagatavot gada kalendāra plakāta formu un izsūtīt to klubiem. Informāciju sūtīt uz lpf@sp.lv kopā ar pieteikuma formu. Sacensību norises vietas, organizatori, sacensību statuss un datumi kalendāra projektā pagaidām ir informatīva rakstura un var tikt mainīti. Jebkuram Latvijas pauerliftinga federācijas kolektīvajam biedram ir tiesības pieteikt savu kandidatūru Latvijas mēroga, un LK statusa sacensību organizēšanai. Sacensību kalendāru un organizatorus apstiprinās LPF valde 28.11.2015.
Informējam, ka saskaņā ar "Sporta likuma" prasībām sacensībām, kas tiek organizētas kā novadu, pilsētu vai Latvijas čempionāti, ir jābūt saskaņotām ar LPF un iekļautām LPF kalendārā, pretējā gadījumā tām netiek piešķirts Republikas vai reģionālo čempionātu statuss un tajās uzrādītie rezultāti, rekordi, netiek atzīti. Novadu un pilsētu čempionātu datumi nedrīkst pārklāties ar Latvijas čempionātu norises laikiem. Organizējot Latvijas kausa posmu vai čempionātu, atbilstoši nolikumam par Latvijas čempionātu un kausa posmu organizācijas pamatprasībām, organizatoram ir iespējams saņemt LPF atbalstu publicitātes nodrošināšanai: sacensību reklāmas plakātus, diplomus kā arī par pašizmaksas cenām apbalvošanas atribūtiku (medaļas, uztura bagātinātājus balvām).
Jautājumiem, izziņām rakstīt lpf@sp.lv
Noderīga informācija:
1. informācija par sacensību pieteikšanu;
2. nolikums par Latvijas Kausa posmu organizēšanu;
3. sacensību organizēšanas kvalifikācijas tabula (prasības sacensību nodrošinājumam);
4. Sacensību reģistrācijas pieteikums.

Latvijas Pauerliftinga federācija lpf@sp.lv

LPF disciplinārās komitejas Lēmums par Oļegu Šaruku
Lēmums par O. Šaruka diskvalifikāciju2015. gadā jau 7 pauerliftinga atlētiem Latvijā ir veiktas sportā aizliegtu vielu pārbaudes sacensībās, 6 no šīm pārbaudēm ir ar negatīvu rezultātu (aizliegtas vielas nav atrastas), kā arī visi Latvijas sportisti, kas pārbaudīti starptautiskajās sacensībās ir ar negatīvu rezultātu, kas kopīgo negatīvo pārbaužu skaitu Latvijas atlētiem, paceļ krietni virs 10 negatīvām pārbaudēm. Taču viena no pārbaudēm, kas tika veikta 2015. gada Latvijas Čempionāta Svaru stieņa spiešanā guļus laikā, 2015. gada 7. martā, ir ar pozitīvu rezultātu. Šoreiz negodīgais sportists ir no Gulbenes KSP komandas - Oļegs Šaruks.
Oļegs ir pirmais atlēts, kam tiek piemēroti sodi pēc jaunajiem Pasaules Antidopinga aģentūras noteikumiem.

2015. gada 4. septembrī LPF Disciplinārā komiteja atzina, ka Oļegs Šaruks ir veicis antidopinga noteikumu pārkāpumu, līdz ar to piemērojama četru gadu diskvalifikācija - līdz 2019. gada 3. septembrim un naudas sods 1500 EUR apmērā.
Papildu jāpiebilst, ka Oļegs ir informēts par savu diskvalifikāciju jau iepriekš, un par spīti tam pieteicies uz kārtējās pauerliftinga pseido organizācijas - WPU pasaules čempionātu.

Latvijas Pauerliftinga federācija lpf@sp.lv

2015. gada LSFP Sporta Stipendiju konkurss
NolikumsPieteikumsVisiem sportistiem, kas studē ir iespējams pretendēt uz IZM stipendiju.
Stipendijām var pieteikties sportisti (Latvijas izlašu dalībnieki), kuri sekmīgi studē Latvijā akreditētā augstākās izglītības iestādē budžeta vai maksas licencētā, pilna vai nepilna laika studiju programmā (turpmāk tekstā – pretendenti) un kuru studiju ilgums nepārsniedz studiju programmas apguvei paredzēto laika periodu, un startē sporta veidos, kuru starptautiskās federācijas ir Starptautisko sporta federāciju ģenerālās asociācijas (Sportaccord) biedri vai ir atzītas Starptautiskajā Olimpiskajā komitejā.
Pieteikumus līdz 23. septembrim, lai LPF var laicīgi sagatavot tās daļu sūtīt uz lpf@sp.lv.

Latvijas Pauerliftinga Federācija lpf@sp.lv

2015. gada LK16 - Alūksnes Novada čempionāts spiešanā guļus
nolikumsvecāku atļaujaJau 10. reizi Alūksnē norisināsies Alūksnes Novada čempionāts spiešanā guļus, šogad kā 16. Latvijas Kausa un 7. Vidzemes Reģiona kausa posms. Sacensībās pilnas grupas ari senioriem 3.

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

2016. gada Latvijas Spēcīgākā pilsēta

Liela izmēra plakāts likšanai draugiem.lv
Apsveicam visus 2000 dalībniekus, kas piedalījās Latvijas Spēcīgākās pilsētas 2015. izcīņā. Nākamgad norisināsies Latvijas Spēcīgākā pilsēta 2016, tajā gan būs nepieciešams lielāks atbalsts no vietējām pašvaldībām vai uzņēmējiem, lai pasākums izdotos, bet mēs esm pierādījuši, ka varam lielas lietas!

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Latvijas Spēcīgākās pilsētas 2015. noslēdzošais posms - Rekordu Diena
Sacensību rezultātiAr pēdējām sacensībām noslēgusies arī 2015. gada Latvijas Spēcīgākās pilsētas sērija! Rekordu diena gan savu nosaukumu neataisnoja, jo neviens no top rezultātiem netika labots.piedalījušies sacensībās
20

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

2015. gada LK14 - Ādažu Novada čempionāta rezultāti
Sacensību rezultātiAr Rembates komandas uzvaru, noslēdzies Ādažu Novada čempionāts spēka divcīņā, kas arī ir pēdējās šī gada "āra sacensības", turpmāk pārejam tikai uz telpām.piedalījušies sacensībās
28

Mārtiņš Krūze projekti@sp.lv

Uldim Ķiplokam SUDRABS 2015. gada Pasaules Jauniešu Čempionātā spēka trīscīņā

pieteiktie vīri

pieteiktās sievietes
Gulbenietis Uldis Ķiploks izcīnījis SUDRABU Pasaules Jauniešu Čempionātā spēka trīscīņā ar rezultātu 730 kilogrami (270+160+300). Uldis zaudēja vienīgi Krievu atlētam, kas ar Pasaules Jauniešu rekordu spiešanā savāca summā 778 kilogramus.

Čempionāts norisinās vēl līdz svētdienai un pēdējā dienā būs interesanti pavērot supersmago junioru startus.

Tiešraide no čempionāta

tiešraide ar rezultātiem

Mārtiņš Krūze projekti@sp.lv

2015. gada Latvijas Spēcīgākās Pilsētas noslēdzošais pasākums - REKORDU DIENA

Liela izmēra plakāts likšanai draugiem.lv
Sestdien visiem pēdējais un noslēdzošais pasākums šā gada Latvijas Spēcīgākās pilsētas pasākumu ķēdē - Rekordu diena - kur visi ir laipni aicināti parādīt to labāko, kas satrenēts. Rekordu dienai gan mazliet cits formāts kā standarta sacensībām - ir reģistrācijas laiks no 13:30 līdz 14:00, kur visi celt gribētāji pierakstās un tiek izlozēti starta numuri, tad arī tiek dots starts un visi izlozes secībā startē.

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Ādaži noskaidros 2015. gada Rīgas Reģiona Kausa 2. un 3. vietas ieguvēju titulu
Ādaži 2013.

Rīgas Reģiona Kauss
1. Līgo Sporta Klubs 24p
2. Madonas SCK 10p
3. Gulbenes K.S.P. 9p

Pagidām, pēc Rīgas Reģiona kausa abiem pirmajiem posmiem (Rīgas Čempionātu un Ķekavas Novada čempionātu) stabilu 1. vietu, kuru nevienam apšaubīt nav iespējams pēdējā Rīgas Reģiona kausa posmā - Ādažu novada čempionātā, ieņem Līgo Sporta Klubs, taču, kurš no klubiem būs 2. un 3. vietā, tas paliek atklāts jautājums, jo par pirmo vietu kausa posmā dod 12. punktus! Atgādinu, ka pieteikties Ādažu Novada čempionātam var līdz ceturtdienai, 3. septembrim, 23:59!

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Sveiciens Zinību dienā un jauno treniņu sezonu uzsākot!
1. septembra apsveikums
Latvijas Pauerliftinga federācija sveic Zinību dienā un ikvienam skolēnam, studentam un vecākiem jaunajā mācību gadā un treniņu sezonā novēl zināšanām pārpilnu un lieliem sasniegumiem bagātu šo laiku.

Baiba Norberte sab@sp.lv

2015. gada LK15 - Latgales Kauss - Rēzeknes Čempionāts spiešanā guļus
nolikumsvecāku atļaujaTradicionālais Latgales Kauss - Rēzeknes čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma - šoreiz ar vairāk kategorijām - īpaši tiek aicināti mūsu viedākie vīri uz paspēkošanos jo ir visas veterānu grupas (sacenšanās notiks pēc wilksa)!

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

2015. gada Gulbenes novada čempionāts spēka trīscīņā un svara stieņa spiešanā guļus, bez ekipējuma
nolikums19. septembrī, Gulbenieši ielūdz uz 2015. gada Gulbenes novada atklāto čempionātu spēka trīscīņā un svara stieņa spiešanā guļus, bez ekipējuma.
Šī ir laba iespēja septembrī "iesildīties" pirms 2015. gada Latvijas Čempionāta spēka trīscīņā bez ekipējuma Novembra beigās, Siguldā!

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Uldis Ķiploks dodas uz 2015. gada Pasaules Čempionātu spēka trīscīņā jauniešiem (ar ekipējumu)

pieteiktie vīri

pieteiktās sievietes
Latvijas Jauniešu čempions un Eiropas un Pasaules medaļnieks spēka trīscīņā bez ekipējuma dodas iemēģināt savus spēkus spēka trīscīņā ar ekipējumu. Uldis Ķiploks dodas uz Prāgu, Čehijā, kur norisinās 2015. gada Pasaules Jauniešu un Junioru čempionāts spēka trīscīņā (ar ekipējumu).

Uldis startē svara kategorijā līdz 93 kilogramiem, un viņa starts būs vērojams interneta tiešraidē piektdien, 4. septembrī, 15:00 (14:00 pēc Čehijas laika).

Tiešraide no čempionāta

tiešraide ar rezultātiem

Mārtiņš Krūze projekti@sp.lv


Arhīvs:
  2018: Decembris (5), Novembris (17), Oktobris (23), Septembris (12), Augusts (8), Jūlijs (5), Jūnijs (10), Maijs (24), Aprīlis (12), Marts (14), Februāris (8), Janvāris (17),
  2017: Decembris (11), Novembris (16), Oktobris (13), Septembris (10), Augusts (13), Jūlijs (5), Jūnijs (11), Maijs (14), Aprīlis (11), Marts (13), Februāris (10), Janvāris (15),
  2016: Decembris (11), Novembris (13), Oktobris (6), Septembris (12), Augusts (7), Jūlijs (9), Jūnijs (8), Maijs (11), Aprīlis (16), Marts (21), Februāris (9), Janvāris (6),
  2015: Decembris (12), Novembris (17), Oktobris (12), Septembris (19), Augusts (32), Jūlijs (16), Jūnijs (13), Maijs (16), Aprīlis (12), Marts (14), Februāris (18), Janvāris (14),
  2014: Decembris (6), Novembris (21), Oktobris (12), Septembris (15), Augusts (26), Jūlijs (22), Jūnijs (10), Maijs (22), Aprīlis (13), Marts (18), Februāris (13), Janvāris (9),
  2013: Decembris (13), Novembris (22), Oktobris (16), Septembris (8), Augusts (10), Jūlijs (8), Jūnijs (14), Maijs (16), Aprīlis (14), Marts (15), Februāris (14), Janvāris (14),
  2012: Decembris (14), Novembris (19), Oktobris (15), Septembris (14), Augusts (8), Jūlijs (9), Jūnijs (11), Maijs (21), Aprīlis (11), Marts (8), Februāris (17), Janvāris (13),
  2011: Decembris (14), Novembris (19), Oktobris (14), Septembris (14), Augusts (14), Jūlijs (8), Jūnijs (8), Maijs (15), Aprīlis (15), Marts (9), Februāris (11), Janvāris (13),
  2010: Decembris (10), Novembris (11), Oktobris (7), Septembris (12), Augusts (10), Jūlijs (7), Jūnijs (5), Maijs (11), Aprīlis (9), Marts (12), Februāris (13), Janvāris (9),
  2009: Decembris (15), Novembris (6), Oktobris (11), Septembris (11), Augusts (6), Jūlijs (7), Jūnijs (3), Maijs (11), Aprīlis (7), Marts (12), Februāris (5), Janvāris (5),
  2008: Decembris (4), Novembris (12), Oktobris (13), Septembris (11), Augusts (9), Jūlijs (4), Jūnijs (5), Maijs (10), Aprīlis (7), Marts (14), Februāris (5), Janvāris (6),
  2007: Decembris (10), Novembris (10), Oktobris (13), Septembris (8), Augusts (4), Jūlijs (6), Jūnijs (8), Maijs (9), Aprīlis (11), Marts (12), Februāris (6), Janvāris (10),
  2006: Decembris (7), Novembris (10), Oktobris (5), Septembris (6), Augusts (6), Jūlijs (4), Jūnijs (3), Maijs (10), Aprīlis (7), Marts (4), Februāris (6), Janvāris (1),
  2005: Decembris (2), Novembris (5), Oktobris (1), Septembris (1), Augusts (3), Jūlijs (3), Jūnijs (2), Maijs (8), Aprīlis (8), Marts (5), Februāris (3), Janvāris (3),
  2004: Decembris (6), Novembris (3), Oktobris (2),
  2002: Augusts (1),
LPF Kalendārs 2018Biedrība "Spēka Pasaule"
© 2004
Visas tirdzniecības zīmes un informācija, kas izvietota šajā portālā ir biedrības "Spēka pasaule" īpašums