Jaunumi
 
 

SP Youtube SP Twitter

This is Powerlifting!

Sadarbības partneri

Papildu svēršanās laiki 2016. gada Latvijas Čempionātam spēka trīscīņā (ar ekipējumu) un LK8
LPF ievieš papildu svēršanās laiku sacensībām Sestdien, 30. aprīlī, Gulbenē. Papildu vēlamies paskaidrot, ka cilvēkiem, kas startē abos čempionātos NEBŪS divas reizes jāstartē - rezultāti tiks pārnesti automātiski.

Papildu svēršanās laiki:
12:00-13:00 OPEN grupai
15:00-16:00 Jauniešu un Junioru Gurpām

Informācija par Gulbenes čempionātu
Dalībniekiem, kas ir Jaunieši un Juniori, bet piedalās Gulbenes čempionātā (LK8) vīru grupā, vēlākā svēršanās ir 12:00 - 13:00, jebšu OPEN svēršanās. Tas nepieciešams, lai OPEN grupu sportisti varētu vismaz sākuma svarus saviem konkurentiem redzēt. Starts Jauniešiem un Junioriem notiks kopā ar Latvijas Čempionāta Jauniešiem un Junioriem. Uz augšu tiek pacelta vien svēršanās.

Tiešraide no čempionāta

tiešraide ar rezultātiem


Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Šodien pēdējā diena, lai pieteiktos 2016. gada Latvijas Čempionātām Spēka Trīscīņā (ar ekipējumu), Gulbenē
Latvijas Čempionāts spēka trīscīņā

sacensību nolikums
LPF vēlas atgādināt, ka šodien, 26. aprīlī, ir pēdējā diena, lai pieteiktos Latvijas Čempionātam spēka trīscīņā ar ekipējumu 30.04. Gulbenē!


Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

LPF disciplinārās komitejas Lēmums par Aini Stagaru
Lēmums par A. Stagara diskvalifikāciju2015. gada 28. novembrī VSMC Antidopinga Nodaļa, Latvijas Čempionātā Klasiskajā spēka trīscīņā, ievāca paraugus no vairākiem sportistiem. Latvijas Pauerliftinga federācijas Disciplinārā Komiteja 2016. gada 26. februārī sēdē lēma par Jēkabpils Sporta centra sportista Aiņa Stagara diskvalifikāciju.
Diskvalifikācijas sākums - 2016.gada 26.februāris, diskvalifikācijas beigas – 2020.gada 25.februāris (četri gadi), kā arī Ainim Stagaram piespriests naudas sods EUR 1500 apmērā.

Latvijas Pauerliftinga federācija lpf@sp.lv

Noslēgušās LSVS 2016. gada 53. Veterānu Sporta Spēles klasiskajā spiešanā guļus
Sacensību rezultāti2016. gada LSVS Veterānu Sporta Spēles spiešanā guļus Sestdien, 30. aprīlī, sarībināja Bausku! Šīs arī lielākās veterānu sacensības mūsu sportā - 90 veterāni no Liepājas līdz Daugavpilij sacentās par sporta spēļu punktiem!
Kā labākās komandas mūsu sportā ir no Jelgavas, Daugavpils un Ķeguma novada! Ļoti ceram arī Daugavpils sportistus ieraudzīt tikpat kuplā skaitā arī citos LPF čempionātos!
piedalījušies sacensībās
90

Mārtiņš Krūze projekti@sp.lv

Pēdējā diena Latvijas Izlases startam 2016. gada Pasaules Čempionātā spiešanā guļus

pieteiktie vīri

pieteiktās sievietes
2016. Pasaules čempionāts spiešanā guļus

Čempionāta kopsavilkums
2016. gada Pasaules Čempionāts spiešanā guļus ar ekipējumu Dānijā izrādījies viens no veiksmīgākajiem Latvijas Izlasei kāds jebkad vien ir bijis spiešanas guļus sacensībās.
Jaunietis no Aizkraukles Oļegs Kudravcevs ieguvis pasaules U18 sudraba medaļu ar uzspiestiem 232.5 kilogramiem, kas ir arī Latvijas U18 Rekorda labojums līdz 105 kilogramiem.
Mūsu trīs veterāni arī aizvadījuši startu spoži. Aizkrauklietis Jevgeņijs Vorobjovs ierindojas 2. vietā svara kategorijā līdz 59 kilogramiem, veterānu 3 grupā (virs 60 gadu vecuma). Jevgeņijam arī Jauns Latvijas Rekords Veterāniem 3 līdz 59 kg - 115 kilogrami! Tāpat veterāniem 3 vēl vienu sudrabu izcīnīja Dainis Reinholds. Dainis uzspieda 241 kilogramu un uz laiku iegūva zelta medaļu un laboja pasaules rekordu, taču Daiņa konkurents no Vācijas uzreiz laboja šo sasniegumu uz 242.5 kg, līdz ar to, Dainim Reinholdam no Aizkraukles pasaules veterāni 3 sudrabs. Dainis arī 3. vietā absolūtajā vērtējumā starp veterāni 3 sportistiem.
Latvijas Himnai pār Dāniju lika ieskanēties Valdis Alksnītis, kas pabeidza startu ar 202.5 kilogramiem, kas ir jauns pasaules veterāni 4 (virs 70 gadu vecuma) rekords svara kategorijā virs 120. Valdis arī 3. aboslūtajā vērtējumā starp visiem veterāni 4 sportistiem.

Interesenti var pavērot čempionātu ļoti kvalitatīvā tiešraidē, kas turpinās līdz Svētdienai, un noslēgsies ar supersmago vīru startu 16:00 (pēc Latvijas laika), kur arī 400 būs cilājams svars!

16:40 Oļegs Kudrjavcelvs no Aizkraukles pabeidzis savu startu un izcīna Pasaules Jauniešu (U18) Sudrabu! 232.5 kilogrami, ko Oļegs uzcēlis, arī jauns Latvijas U18 Rekords spiešanā guļus ar ekipējumu līdz 105 kilogramiem.

09:30 Šodien startē mūsu vienīgais Jauniešu (U18) izlases pārstāvis - Aizkrauklietis Oļegs Kudrjavcevs līdz 105. kilogramiem. Oļega starts 16:00 (pēc Latvijas Laika).

Tiešraide no čempionāta

tiešraide ar rezultātiem


Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv


Šodien, 21. aprīlī, startē abi supervecmeistari - Valdis Alksnītis un Dainis Reinholds

pieteiktie vīri

pieteiktās sievietes
2016. Pasaules čempionāts spiešanā guļus

12:45 Šīs dienas Latviešu starti ir noslēgušies. Rīt turpinām ar jaunieti (U18) no Aizkraukles - Oļegu Kudrjavcevu 16:00.

12:35 Dainis Reinholds uzspiž 241 kilogramu un uz laiku iegūst zelta medaļu un labo pasaules rekordu, taču Daiņa konkurents no Vācijas uzreiz laboja šo sasniegumu uz 242.5 kg, līdz ar to, Dainim pasaules veterāni 3 sudrabs!

11:55 Startu sāk supersmagais veterāni 3 sportists Dainis Reinholds! Pirmais pieteiktais svars 241 kilograms - pasaules rekorda labojuma mēģinājums!

11:41 Valdis Alksnītis pabeidz startu ar 202.5 kilogramiem, kas ir jauns pasaules veterāni 4 rekords. Valdim gan konkurences viņa kategorijā nebija. Pār Dāniju skan Latvijas Himna!

11:10 Valdis Alksnītis sāk un veiksmīgi pieveic 200.5 kg, kas ir jauns veterāni 4 pasaules rekords vis 120 kilogramiem.

11:00 Šodien startē divi mūsu vecmeistari - abi supersmagajos svaros, Aizkrauklietis Dainis Reinholds veterāniem 3 (virs 60 gadiem) un Jēkabpilietis Valdis Alksnītis veterāniem 4 (virs 70 gadiem).

Tiešraide no čempionāta

tiešraide ar rezultātiem


Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv


Jevgenijs Vorobjovs - 2016. gada pasaules Veterānu 3 vice čempions!

pieteiktie vīri

pieteiktās sievietes
2016. Pasaules čempionāts spiešanā guļus
Jevgeņijs Vorobjovs - pasaules Veterāni 3 vicečempions!
Aizkrauklietis Jevgeņijs Vorobjovs ierindojas 2. vietā Pasaules Čempionātā, kas patreiz norisinās Dānijā. Jevgenijs startē svara kategorijā līdz 59 kilogramiem, veterānu 3 grupā (virs 60 gadu vecuma). Jevgeņijam arī Jauns Latvijas Rekords Veterāniem 3 līdz 59 kg - 115 kilogrami! Latvijas komandas starts šajā čempionātā iesācies ļoti veiksmīgi!

Tiešraide no čempionāta

tiešraide ar rezultātiem


Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv


Latvijas Izlase devusies uz 2016. gada Pasaules Čempionātu spiešanā guļus visām vecuma grupām

pieteiktie vīri

pieteiktās sievietes
Uz Pasaules čempionātu spiešanā guļus, Rodbijā, Dānijā (Rødby, Denmark) devusies Latvijas Izlase 5 cilvēku sastāvā!

Jaunieši U18
Jauniešiem vienīgais pārstāvis ir viens no perspektīvākajiem jaunajiem Latvijas spiedējiem Aizkrauklietis Oļegs Kudrjavcevs (-105 kg), kura starts būs vērojams tiešraidē 22. Aprīlī 16:00 (pēc Latvijas Laika).

Veterāni 3 (virs 60 gadiem)
Šajā grupā Latvijai 2 dalībnieki un abi no Aizkraukles. Kā pirmais ir Jevgeņijs Vorobjovs svara kategorijā līdz 59 kilogramiem. Jevgeņijs ir trīskārtējs Eiropas Čempions šai grupai un 2013. gadā bijis arī Pasaules Čempiona godā! Jevgeņija starts 19. Aprīlī 11:00!
Kā otrs pārstāvis šai grupā ir jau leģendārais Latvijas smagsvars Dainis Reinholds, kurš ir trīskārtējs Eiropas čempions un trīskārtējs pasaules vicečempions - pagaidām pasaules pirmā vietā no viņa ir izvairījusies. Dainim pieder patreizējie Pasaules un Eiropas rekordi veternāniem svara kategorijā virs 120 kilogramiem. Daiņa starts 21. aprīlī 11:00.

Veterāni 4 (virs 70 gadiem)
Pēdējā Veterānu grupā no Latvijas viens pārstāvis - Jēkabpilietis Valdis Alksnītis (virs 120 kg). Valda "kontā" pa vienam Eiropas un Pasaules čempiona titulam un viņam pieder patreizējais Eiropas un Pasaules rekords spiešanā guļus veterāniem 4 - 200 kilogrami. Valdis startē kopā ar Daini 21. aprīlī 11:00.

Tiešraide no čempionāta

tiešraide ar rezultātiem


Latvijas izlases vadītājs šajā čempionātā - LPF vecākais treneris Jurijs Ivaņušins


Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv


2016. gada Veterānu Sporta spēles, Bauskā 23.04.

sacensību nolikums
2016. gada Latvijas Veterānu Sporta savienības čempionāts klasiskajā spiešanā guļus norisināsies Bauskā!

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Rezultāti no 2016. gada LK7 - Līvānu Novada čempionāta klasiskajā spiešanā guļus
FOTOSacensību rezultātiLatvijas Kauss 2016 uzkarst! Sestdien noslēdzās Līvānu Čempionāts klasiskajā spiešanā guļus! Vadībā izvirzījās Gulbenes Sporta Klubs, bet aiz tā diezgan cieši seko Rembate, Madona un mājinieki - Līvāni! Pirmo sešinieku komandu vērtējumā šķir vien 16 punkti!piedalījušies sacensībās
75

Mārtiņš Krūze projekti@sp.lv

Rīt noslēgsies pieteikšanās 2016. gada Līvānu Novada čempionātam klasiskajā spiešanā guļus
Latvijas Čempionāts spiešanā guļus ar ekipējumu - plakāts

sacensību nolikums
Rīt, 13. aprīlī, noslēgsies pieteikšanās vienam no diviem Latgales Kausa posmiem - Līvānu Novada čempionātam klasiskajā spiešanā guļus! Šīs ir vitāli svarīgas sacensības komandām, kas vēlas cīnīties par 2016. gada Latvijas Kausu!

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Noslēdzies pēdējo laiku lielākais Latvijas Čempionāts spiešanā guļus ar ekipējumu
FOTOSacensību rezultātiAr ļoti lielu Lietuviešu konkurenci un arī jau komandiņu no Tartu Universitātes sporta kluba, noslēdzies 2016. gada Latvijas Čempionāts spiešanā guļus ar ekipējumu visām vecuma grupām. Par sacensību iespaidīgākajiem brīžiem, parūpējās Jelgavietis Maksims Godejevs un Valmieras Spēka Pasauli pārstāvošais Māris Juzups, kas abi mēģināja kustināt 300 un 300.5 kg smagus stieņus. Šoreiz abi piegājieni gan neveiksmīgi, bet līdz ar to īpaši tuva cīņa par vīru absolūto titulu - pirmās trīs vietas faktiski pusotra Wilksa punkta attālumā.
piedalījušies sacensībās
176

Mārtiņš Krūze projekti@sp.lv

Papildu svēršanās Latvijas Čempionātā svaru stieņa spiešanā guļus ar ekipējumu
Latvijas Čempionāts spiešanā guļus ar ekipējumu - plakāts
Sakarā ar Lielo dalībnieku skaitu, LPF ievieš papildu svēršanās Latvijas Čempionātam spiešanā guļus ar ekipējumu (extra weight-in):
12:00 - 13:00 OPEN grupai (for men OPEN group)
14:30 - 15:30 Jauniešu un Junioru grupām (for sub-junior and junior groups)

Provizoriskie sākuma laiki un plūsmas (Aproximate times and flights).


Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

2016. gada Gulbenes Novada čempionāts spiešanā guļus uz reižu skaitu

sacensību nolikums
Lai nodrošinātu sportisko dzīvi Gulbenē, Gulbenieši jau vairākus gadus vietējie organizē iekšējos čempionātus. Šogad tikai viens posms - spiešana guļus uz atkārtojumu skaitu. Sacensībās piedalās atlēti, kas dzīvo, mācās vai strādā Gulbenes novadā.

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Rezultāti no 2016. gada Rīgas Atklātā čempionāta klasiskajā spēka trīscīņā
FOTOSacensību rezultātiGulbene uzvar arī Rīgas Čempionātā! Jauns Latvijas rekords vilkmē un summā vīriem un junioriem līdz 66 kg - 236 kg un 501 kg Ivo Liepiņa izpildījumā, kā arī Tatjana Tokareva pārraksta rekordu tabulu Jaunietēm.piedalījušies sacensībās
38

Mārtiņš Krūze projekti@sp.lv

Rezultāti no Latvijas Neredzīgo Sporta Savienības čempionāta spēka trīscīņā
Sacensību rezultātiNoslēdzies ikgadējais Latvijas Neredzīgo sporta savienības čempionāts spēka trīscīņā. Vīri cītīgi un iespaidīgi pacēluši savus rekordus!piedalījušies sacensībās
7

Mārtiņš Krūze projekti@sp.lv


Arhīvs:
  2018: Decembris (5), Novembris (17), Oktobris (23), Septembris (12), Augusts (8), Jūlijs (5), Jūnijs (10), Maijs (24), Aprīlis (12), Marts (14), Februāris (8), Janvāris (17),
  2017: Decembris (11), Novembris (16), Oktobris (13), Septembris (10), Augusts (13), Jūlijs (5), Jūnijs (11), Maijs (14), Aprīlis (11), Marts (13), Februāris (10), Janvāris (15),
  2016: Decembris (11), Novembris (13), Oktobris (6), Septembris (12), Augusts (7), Jūlijs (9), Jūnijs (8), Maijs (11), Aprīlis (16), Marts (21), Februāris (9), Janvāris (6),
  2015: Decembris (12), Novembris (17), Oktobris (12), Septembris (19), Augusts (32), Jūlijs (16), Jūnijs (13), Maijs (16), Aprīlis (12), Marts (14), Februāris (18), Janvāris (14),
  2014: Decembris (6), Novembris (21), Oktobris (12), Septembris (15), Augusts (26), Jūlijs (22), Jūnijs (10), Maijs (22), Aprīlis (13), Marts (18), Februāris (13), Janvāris (9),
  2013: Decembris (13), Novembris (22), Oktobris (16), Septembris (8), Augusts (10), Jūlijs (8), Jūnijs (14), Maijs (16), Aprīlis (14), Marts (15), Februāris (14), Janvāris (14),
  2012: Decembris (14), Novembris (19), Oktobris (15), Septembris (14), Augusts (8), Jūlijs (9), Jūnijs (11), Maijs (21), Aprīlis (11), Marts (8), Februāris (17), Janvāris (13),
  2011: Decembris (14), Novembris (19), Oktobris (14), Septembris (14), Augusts (14), Jūlijs (8), Jūnijs (8), Maijs (15), Aprīlis (15), Marts (9), Februāris (11), Janvāris (13),
  2010: Decembris (10), Novembris (11), Oktobris (7), Septembris (12), Augusts (10), Jūlijs (7), Jūnijs (5), Maijs (11), Aprīlis (9), Marts (12), Februāris (13), Janvāris (9),
  2009: Decembris (15), Novembris (6), Oktobris (11), Septembris (11), Augusts (6), Jūlijs (7), Jūnijs (3), Maijs (11), Aprīlis (7), Marts (12), Februāris (5), Janvāris (5),
  2008: Decembris (4), Novembris (12), Oktobris (13), Septembris (11), Augusts (9), Jūlijs (4), Jūnijs (5), Maijs (10), Aprīlis (7), Marts (14), Februāris (5), Janvāris (6),
  2007: Decembris (10), Novembris (10), Oktobris (13), Septembris (8), Augusts (4), Jūlijs (6), Jūnijs (8), Maijs (9), Aprīlis (11), Marts (12), Februāris (6), Janvāris (10),
  2006: Decembris (7), Novembris (10), Oktobris (5), Septembris (6), Augusts (6), Jūlijs (4), Jūnijs (3), Maijs (10), Aprīlis (7), Marts (4), Februāris (6), Janvāris (1),
  2005: Decembris (2), Novembris (5), Oktobris (1), Septembris (1), Augusts (3), Jūlijs (3), Jūnijs (2), Maijs (8), Aprīlis (8), Marts (5), Februāris (3), Janvāris (3),
  2004: Decembris (6), Novembris (3), Oktobris (2),
  2002: Augusts (1),
LPF Kalendārs 2018Biedrība "Spēka Pasaule"
© 2004
Visas tirdzniecības zīmes un informācija, kas izvietota šajā portālā ir biedrības "Spēka pasaule" īpašums