Jaunumi
 
 

SP Youtube SP Twitter

This is Powerlifting!

Sadarbības partneri

Noslēdzies 2017. gada Latvijas Čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā Sievietēm un Vīriešiem

rezultāti

foto
Ar lielu blīkšķi noslēdzies 2017. gada Latvijas Vīru un Sieviešu čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā.
67 dalībnieki Sestdien pulcējās Siguldas Sporta centrā un ar lielu spēku parādīšanu izcīnīja tiesības saukt sevi par Latvijas Čempionu!
Absolūti spēcīgākā sieviete un vīrs 2017. gadā ir Tatjana Špakova un Māris Juzups!

Tuvākajā laikā šis raksts tiks papildināts ar saitēm uz video ierakstiem un foto galerijām.
Video ieraksts siviešu grupām 1. daļa
Video ieraksts siviešu grupām 2. daļa
Video ieraksts vīru svara kategorijām -59kg, -66kg un -74kg
Video ieraksts vīru svara kategorijām -83kg un -93kg
Video ieraksts vīru svara kategorijām -105kg, -120kg un +120kg
piedalījušies sacensībās
67

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Tiešraide un pieteiktie dalībnieki no 2017. gada Latvijas Čempionāta klasiskajā spēka trīscīņā

pieteiktie dalībnieki

plūsmas un laiki
Aiziet - jaudīgākais gada notikums ir pienācis!
Kopā 69 dalībnieki ir pieteikuši savu dalību un precizējuši visu nepieciešamo - laiks sākt cīnīties par Latvijas pauerliftinga prestižākā statusa iegūšanu.

Rezultātu tiešraide no sacensībām
(būs aktīva sacensību dienā)

tiešraide ar rezultātiem


Atceries!
Dalības iemaksas, komandām, ar laicīgi atsūtītiem pieteikumiem, ir EUR 7.00 par katru pieteikto dalībnieku, individuāli startējošiem sportistiem EUR 15.00. Ja tu esi šobrīd sacensību sarakstā kā individuāli startējošs dalībnieks, tad rīt pie reģistrācijas/svēršanās ir pēdējais brīdis precizēt savu komandu!
pieteikušies sacensībām
69

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Papildu svēšanās laiki 25. novembrī!

sacensību nolikums
Papildu svēršanās laiki 25. novembrī!
9:00-10:30 Sievietes (visas kategorijas) un vīrieši (kategorijas: -59kg; -66kg; -74kg)*;
13:30-14:30 Vīrieši (kategorijas: -83kg; -93kg)*;
15:30-16:30 Vīrieši (kategorijas: -105kg; -120kg; +120kg).

* var nosvērties arī lielākas vīru kategorijas, palaižot pa priekšu kategorijas, kurām ir jāsveras, un piesakot savu vēlmi nosvērties un reģistrēties pie tiesneša svēršanās telpā.

Atceries! Rīt, līdz 10:00 iespējams atteikt savu dalību šajā čempionātā vai mainīt pieteikto kategoriju!
Sakarā at Latvijas Čempionāta klasiskajā spēka trīscīņā nolikumu, sportistam jāatsaka sava pieteiktā dalība šajā čempionātā līdz 24. novembra 10:00 (no rīta), pretējā gadījumā, ja komanda nebūs atsaukusi dalībniekus, tad dalības nauda par šiem dalībniekiem būs jāmaksā nolikuma 8. punktā (Finansēšana) minētajos apmēros (ja dalībnieks būs pieteicies individuāli un neieradies neatsaucot, vai visa komanda nebūs ieradusies, tai būs jāmaksā dalības nauda nākamajās sacensībās).
Ar 2016. gada 01/16 gada valdes lēmuma 9. punktu - sportistam liegts mainīt savu svara kategoriju sacensību dienā. Ja sportists nosveras citā svara kategorijā, nekā pieteicies, dalības maksa sacensībās tiek dubultota, jo sportists uzskatāms par nepieteiktu. Ja Tava svara kategorija liekas tev neatbilstoša, lūdzu rīt līdz 10:00 to nomaini. Ja neizdodas nomainīt piedalies.sp.lv sistēmā, lūdzu sazinies ar sacensību galveno sekretāru Mārtiņu Krūzi pa e-pastu projekti@sp.lv ar pieprasījumu nomainīt kategoriju līdz 24.11.2017. 10:00.

Atceries! Ja tu startē Individuāli, ārpus jebkādas komandas, tava dalības maksa ir nevis 7 eur, bet gan 15 eur. Ja vēlies mainīt komandu, un neizdodas nomainīt piedalies.sp.lv sistēmā, lūdzu sazinies ar sacensību galveno sekretāru Mārtiņu Krūzi pa e-pastu projekti@sp.lv ar pieprasījumu nomainīt komandu līdz 24.11.2017. 10:00.

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Šodien noslēdzošā diena, lai pieteiktos 2017. gada Latvijas Čempionātam klasiskajā spēka trīscīņā

sacensību nolikums
Laiks doties cīņā uz lielākajām Latvijas OPEN grupas pauerliftinga sacensībām!
Šodien, 21. novembrī, noslēdzas sākotnējais pieteikšanās termiņš 2017. gada Latvijas Čempionātam klasiskajā spēka trīscīņā vīriem un sievietēm! Šīs sacensības norisināsies 25. novembrī, Siguldā.Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Rezultāti no 2017. gada Pļaviņu novada atklātājām sacensības svaru stieņa spiešanā guļus

sacensību rezultāti
Latvijas svētkus var svinēt dažādi, bet Pļaviņās 17 mūsu sporta veida entuziasti sacentās spiešanā guļus un ar ļoti lieliskiem rezultātiem pavadīja vietējās sacensības, un aizvadīja Latvijai nozīmīgo dienu ļoti sportiskā garā!
dalībnieku skaits
17

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Cīņa par Latvijas Kausu spiešanā guļus 3. vietas kausu noslēgsies Priekulē!

sacensību nolikums
Nākamnedēļ Kurzemē noskaidrosim Latvijas Kausa spiešanā guļus 3. vietas kausa ieguvēju!
Latvijas kauss spiešanā guļus noslēgsies pēc nedēļas Priekulē! Pirmo divu vietu kausi jau ir sadalīti, bet cīņa par 3. vietas kausu vēl nav galā. Trīs komandas Priekulē, 2. decembrī, būs ar iespēju dienas beigās saukt sevi par vienu no Latvijas Spēcīgākajām spiešanas komandām!

Patreizējā situācija:
3. vieta - Bauska (46 punkti)
4. vieta - Madonas SCK (46 punkti)
5. vieta - Aizkraukles SC (43 punkti)

Maksimālais punktu skaits, par kuru komanda var palielināt kopvērtējuma rezultātu Priekulē:
Bauska - 10 punkti;
Madona - 7 punkti;
Aizkraukle - 11 punkti.

Par uzvaru Latvijas Kausa spiešanas guļus posmā tiek piešķirti 12 kopvērtējuma punkti. LK spiešanā guļus kopumā tiek skaitīti 5 spiešanas guļus uz maksimumu posmi. Šīm trijām komandām jau ir pa 5 posmiem, un iespējamais maksimālais punktu skaits ir skaitlis, kas pieskaitīsies komandas kopvērtējumam, gadījumā, ja komanda uzvar, izvērtējot katras komandas patreizējo situāciju.


Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

IPF paraksta vēsturisku memorandu ar FISU
ipf/fisu
Starptautiskās Pauerliftinga federācijas prezidents Gaston Parage ir parakstījis vienošanos par pagaidu biedra statusa piešķiršanu IPF, ar Starptautisko Universitāšu sporta federāciju (FISU).

Vēsturiskā vienošanās palielina IPF iespējas piesaistīt Universitāšu studentus visā pasaulē un organizēt lielāku un labāku IPF Universitāšu Kausu Klasiskajā spēka trīscīņā (šādā notikumā, 2016. gadā uzvaru izcīnīja arī LSPA students Marks Riekstiņš). Šis pagaidu biedra statuss ir ar divu gadu termiņu, un pēc tam tiks pārskatīts.

Latvijas studentiem šī būs iespēja vieglāk uzrunāt augstskolas, un vieglāk cīnīties par ikgadējo LSFP stipendiju sportistiem-studentiem, ja gūti panākumi starptautiskās studentu sacensībās.

IPF prezidents Gaston Parage komentē: "IPF ir pagodināts parakstīt šo vienošanos ar FISU. Mēs jau esam uzrādījuši milzīgu progresu, mūsu attīstības prioritātes virzienā - esam spējuši uzrādīt Olimpiskās Kustības vērtības un prasības. Mums, IPF Vadībā, ir skaidrs cik svarīga šī vienošanās ar FISU ir mūsu federācijām un atlētiem."

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Nolikums 2017. gada Pļaviņu novada atklātajām sacensībām svaru stieņa spiešanā guļus

sacensību nolikums
Pļaviņu novada pauerliftinga entuziasti aicina pļaviņiešus un viesus Latvijas Neatkarības dienu atzīmēt sacensībās spiešanā guļus.
Sacensības ir atklātas un tajās piedalās Pļaviņu un citu tuvāko novadu vīrieši, jaunieši sievietes no 14 gadu vecuma.

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Rezultāti no 2017. gada LK18 - Siguldas Kausa spiešanā guļus uz reižu skaitu

sacensību rezultāti
foto
Noslēdzies Lāčplēša dienai veltītais Siguldas kauss
Latvijas Kausa 18. posms. Bauskas komanda, šķiet, ir ceļā uz Latvijas Kausa godalgotas vietas izcīņu!
dalībnieku skaits
45

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Lietuvas Pauerliftinga kauss 2017
Lietuvas Pauerliftinga kauss 2017


sacensību ielūgums
LATVISKI
Laiks cīnīties Lietuvā!
25. un 26. novembrī, Lietuvā, norisinās Lietuvas Pauerlifitnga kauss 2017. Šīs, ekipētās spēka trīscīņas, sacensības ir tradicionāls pasākums, uz kuru, gadu gaitā, ir devušies, un veiksmīgi startējuši, vairāki Latvijas sportisti.
Šis ir lielisks pasākums, ar ļoti vērtīgām balvām labākajiem.

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Tiešraide no Siguldas (Lēdurgas) Kausa svaru stieņa spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu LK18

Sākas 2017. gada Pasaules Čempionāts spēka trīscīņā ar ekipējumu

pieteiktās sievietes

pieteiktie vīrieši
Pēc 4 dienām, 13. novembrī sākas 2017. gada Pasaules Čempionāts spēka trīscīņā ar ekipējumu
Vieni no pasaules spēcīgākajiem vīriem un sievietēm ir gatavi sacensties 2017. gada Pasaules OPEN Čempionātā Ekipētajā Pauerliftingā Pilzenē, Čehijā.

Pēc čempionāta beigām, 20. novembrī, veikals.sp.lv facebook lapā būs reportāža ar iespaidīgāko no čempionāta un konkursiņš ar balvām.

Tiešraižu Plāns
Tiešraide ar rezultātiem!

tiešraide ar rezultātiem


Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Piesakies rīkot sacensības 2018. gadā
Sākusies 2018. gada sacensību kalendāra veidošana 2018. gada kalendāra projekts.

LPF lūdz sacensību organizatorus, klubu vadītājus līdz 25.11.2017. iesniegt pieteikumus reģionālo un Latvijas mēroga sacensību organizēšanai, lai tos iekļautu LPF sacensību kalendārā. Latvijas Pauerliftinga Federācija lūdz Jūs ievērot informācijas iesniegšanas termiņu, informāciju/ pieteikumus sūtīt uz e-pasta adresi lpf@sp.lv! Sacensību norises vietas, organizatori, sacensību statuss un datumi kalendāra projektā pagaidām ir informatīva rakstura un var tikt mainīti. Jebkuram Latvijas pauerliftinga federācijas biedram ir tiesības pieteikt savu kandidatūru Latvijas mēroga, un LK statusa sacensību organizēšanai. Sacensību kalendāru un organizatorus apstiprinās LPF valdes sēdē 09. decembrī.

Informējam, ka saskaņā ar "Sporta likuma" prasībām sacensībām, kas tiek organizētas kā novadu, pilsētu vai Latvijas čempionāti, ir jābūt saskaņotām ar LPF un iekļautām LPF kalendārā, pretējā gadījumā tām netiek piešķirts Republikas vai reģionālo čempionātu statuss un tajās uzrādītie rezultāti, rekordi, netiek atzīti. Novadu un pilsētu čempionātu datumi nedrīkst pārklāties ar Latvijas čempionātu norises laikiem. Organizējot Latvijas kausa posmu vai čempionātu, atbilstoši nolikumam par Latvijas čempionātu un kausa posmu organizācijas pamatprasībām, organizatoram ir iespējams saņemt LPF atbalstu publicitātes nodrošināšanai: sacensību reklāmas plakātus, diplomus kā arī par pašizmaksas cenām apbalvošanas atribūtiku (medaļas, uztura bagātinātājus balvām).

Jautājumiem, izziņām rakstīt lpf@sp.lv

Informācija:
Nolikums “Sacensību pieteikšanai Latvijas Pauerliftinga Federācijas gada kalendāram, nolikumu iesniegšanai un rezultātu publicēšanai”
Sacensību reģistrācijas pieteikums
Sacensību organizēšanas kvalifikācijas tabula

Latvijas Pauerlifitnga federācija lpf@sp.lv

Rezultāti no 2017. gada Latvijas XXVIII Universiādes svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma

sacensību rezultāti
foto
Ar lieliskām sacensībām noslēdzies 2017. gada Augstskolu čempionāts.
Latvijas Sporta Pedagoģijas Akadēmija un Latvijas Lauksaimniecības Universitāte sadala uzvaru Latvijas Universitāšu spiešanas guļus vērtējumā - katrai no augstskolām - pa uzvarai. Trešajā vietā, augstskolu vērtējumā gan sieviešu, gan vīriešu vērtējumā - Rīgas Tehniskā Universitāte.
dalībnieku skaits
37

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv


Nolikums 2017. gada Priekules Novada čempionātam klasiskajā svaru stieņa spiešanā guļus

sacensību nolikums
2017. gada 2. decembrī norisināsies viens no spēcīgākajiem notikumiem Kurzemē!
Laiks Kurzemes komandām parādīt to labāko 2017. gada Priekules Novada čempionātā klasiskajā spiešanā guļus, un pārējai Latvijai noslēgt cīņu par otrās un trešās vietas kausiem Latvijas Kausā spiešanā guļus.

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Kopsavilkums par galvenajām izmaiņām Aizliegto vielu un metožu sarakstā 2018. gadā, kas ieviestas, salīdzinot ar patlaban spēkā esošo sarakstu:
LSMC Antidopinga nodaļa informē, ka 2018. gada 1. janvārī stāsies spēkā atjaunotais Aizliegto dopinga vielu un metožu saraksts. Aicinām iepazīties ar 2018. gada Aizliegto dopinga vielu un metožu sarakstu Pasaules Antidopinga aģentūras (WADA) mājas lapā, kur pieejama saraksta pilnā versija angļu valodā: Aizliegto vielu saraksts 2018.

S1. Anaboliskie līdzekļi.
Vielai Dihydrotestosterone precizēts nosaukums uz androstanolone atbilstoši starptautiskajam nepatentētajam nosaukumam (INN).
S1.a sadaļā pievienota viela 1-androsterone (3α-hydroxy-5α-androst-1-ene-17-one).
Selektīvajiem androgēnu receptoru modulatoriem (SARMs) pievienoti piemēri: LGD-4033 un RAD140.

S2. Peptīdu hormoni, augšanas faktori, līdzīgas vielas un mimētiķi.
Grupa kopumā pārstrukturizēta.
No piemēriem šajā grupā svītrots ARA-290.
Horiongonadotropīna un luteinizējošā hormona atbrīvotājfaktoriem pievienoti piemēri: deslorelin, goserelin, nafarelin un triptorelin.
Pievienoti augšanas hormona fragmenti (piemēri: AOD-9604 un hGH 176-191).
Augšanas hormona atbrīvotājhormona analogiem pievienots piemērs: CJC-1293.
Augšanas hormona sekrēcijas stimulatoriem pievienots piemērs: tabimorelin.
Augšanas hormona atbrīvotājpeptīdiem pievienoti piemēri: GHRP-1, -3, -4, un -5.
Augšanas faktoriem pievienoti piemēri: Thymosin-β4 un tā atvasinājumi (piemēram, TB-500).
Lai gan kobalts ir aizliegts, WADA sniegtajā ziņojumā par galvenajām izmaiņām 2018. gada aizliegtajā sarakstā atkārtoti tiek norādīts, ka B12 vitamīns, kas satur kobaltu, nav aizliegts.

S3. Beta-2-agonisti.
Precizēti parametri salbutamola dozēšanai (dalītās salbutamola devas nedrīkst pārsniegt 800 mikrogramus jebkuru 12 stundu laikā).
Pievienots piemērs: Tulobuterol.
Precizēts paziņojums par salbutamola un formoterola sliekšņiem urīnā, ko neuzskata par terapeitisku lietošanu.

S4. Hormonu un vielmaiņas modulatori.
Precizēts clomifene nosaukums atbilstoši starptautiskajam nepatentētajam nosaukumam (INN).
Precizēts GW1516 nosaukums.
AMP-aktivētās proteīnkināzes aktivatoriem pievienots piemērs: SR9009.

S5. Diurētiskie līdzekļi un maskējošie līdzekļi.
Glicerols noņemts no plazmas ekspanderu piemēriem.
M2. Ķīmiskas un fizikālas manipulācijas.
M2.2. grupā precizēts, ka aizliegtas intravenozas infūzijas un (vai) injekcijas, kuru tilpums pārsniedz 100 mililitrus divpadsmit stundu laikā (nevis 50 mililitrus sešu stundu laikā kā līdz šim), izņemot procedūras, kas likumīgi saņemtas slimnīcā, ķirurģisko procedūru laikā vai klīniskos izmeklējumos.
M3. Gēnu dopinga metodes.
Grupā precizēta redakcija, lai iekļautu pašreizējās un jaunās gēnu manipulāciju tehnoloģijas.

S6. Stimulatori.
S6b grupā pievienota viela 1,3-Dimethylbutylamine (WADA sniegtajā ziņojumā par galvenajām izmaiņām 2018. gada aizliegtajā sarakstā norādīts, ka šī viela var būt sastopama atsevišķos uztura bagātinātājos).

S8. Kanabinoīdi.
Precizēts, ka visi sintētiskie kanabinoīdi un kanabimimētiķi ir aizliegti. Noteikts izņēmums: kanabidiols.

S9. Glikokortikoīdi.
Pievienoti biežāk lietoto glikokortikoīdu piemēri.
P1. Alkohols.
Izņemts no aizliegto vielu saraksta. Šo izmaiņu nolūks nav apdraudēt drošību sporta veidos, kuros alkohola lietošana rada bažas, bet ieviest citus paņēmienus alkohola lietošanas aizliegumam šajos sporta veidos.
Monitoringa programma.
Iekļautas vielas:
2-ethylsulfanyl-1H-benzimidazole (bemitil) (sacensību un ārpussacensību laikā)
Hydrocodone (sacensību laikā).
Mitragynine un telmisartan izņemts no monitoringa programmas.


Arhīvs:
  2018: Novembris (3), Oktobris (23), Septembris (12), Augusts (8), Jūlijs (5), Jūnijs (10), Maijs (24), Aprīlis (12), Marts (14), Februāris (8), Janvāris (17),
  2017: Decembris (11), Novembris (16), Oktobris (13), Septembris (10), Augusts (13), Jūlijs (5), Jūnijs (11), Maijs (14), Aprīlis (11), Marts (13), Februāris (10), Janvāris (15),
  2016: Decembris (11), Novembris (13), Oktobris (6), Septembris (12), Augusts (7), Jūlijs (9), Jūnijs (8), Maijs (11), Aprīlis (16), Marts (21), Februāris (9), Janvāris (6),
  2015: Decembris (12), Novembris (17), Oktobris (12), Septembris (19), Augusts (32), Jūlijs (16), Jūnijs (13), Maijs (16), Aprīlis (12), Marts (14), Februāris (18), Janvāris (14),
  2014: Decembris (6), Novembris (21), Oktobris (12), Septembris (15), Augusts (26), Jūlijs (22), Jūnijs (10), Maijs (22), Aprīlis (13), Marts (18), Februāris (13), Janvāris (9),
  2013: Decembris (13), Novembris (22), Oktobris (16), Septembris (8), Augusts (10), Jūlijs (8), Jūnijs (14), Maijs (16), Aprīlis (14), Marts (15), Februāris (14), Janvāris (14),
  2012: Decembris (14), Novembris (19), Oktobris (15), Septembris (14), Augusts (8), Jūlijs (9), Jūnijs (11), Maijs (21), Aprīlis (11), Marts (8), Februāris (17), Janvāris (13),
  2011: Decembris (14), Novembris (19), Oktobris (14), Septembris (14), Augusts (14), Jūlijs (8), Jūnijs (8), Maijs (15), Aprīlis (15), Marts (9), Februāris (11), Janvāris (13),
  2010: Decembris (10), Novembris (11), Oktobris (7), Septembris (12), Augusts (10), Jūlijs (7), Jūnijs (5), Maijs (11), Aprīlis (9), Marts (12), Februāris (13), Janvāris (9),
  2009: Decembris (15), Novembris (6), Oktobris (11), Septembris (11), Augusts (6), Jūlijs (7), Jūnijs (3), Maijs (11), Aprīlis (7), Marts (12), Februāris (5), Janvāris (5),
  2008: Decembris (4), Novembris (12), Oktobris (13), Septembris (11), Augusts (9), Jūlijs (4), Jūnijs (5), Maijs (10), Aprīlis (7), Marts (14), Februāris (5), Janvāris (6),
  2007: Decembris (10), Novembris (10), Oktobris (13), Septembris (8), Augusts (4), Jūlijs (6), Jūnijs (8), Maijs (9), Aprīlis (11), Marts (12), Februāris (6), Janvāris (10),
  2006: Decembris (7), Novembris (10), Oktobris (5), Septembris (6), Augusts (6), Jūlijs (4), Jūnijs (3), Maijs (10), Aprīlis (7), Marts (4), Februāris (6), Janvāris (1),
  2005: Decembris (2), Novembris (5), Oktobris (1), Septembris (1), Augusts (3), Jūlijs (3), Jūnijs (2), Maijs (8), Aprīlis (8), Marts (5), Februāris (3), Janvāris (3),
  2004: Decembris (6), Novembris (3), Oktobris (2),
  2002: Augusts (1),
LPF Kalendārs 2018Biedrība "Spēka Pasaule"
© 2004
Visas tirdzniecības zīmes un informācija, kas izvietota šajā portālā ir biedrības "Spēka pasaule" īpašums