Jaunumi
 
 

SP Youtube SP Twitter

This is Powerlifting!

Sadarbības partneri

Rezultāti no LK4 Degumnieku Čempionāta klasiskajā spiešanā guļus
Inčukalna Čempionāts LK3
Gulbenes KSP komandas uzvara Degumnieku Čempionātā!

sacensību rezultāti
foto
Degumnieku čempionāts noslēdzies ar lieliskām balvām un Gulbenes komandas uzvaru!
Noslēdzies jau 3. Latvijas Kausa posms spiešanā guļus ar Gulbenes komandas uzvaru! Šis ir Latvijas Kausa posms ar vistuvāko komandu vērtējumu pagaidām! Gulbenes, Madonas un Bauskas komandām VIENĀDS punktu skaits - 96, no kura visas - pirmās vietas! Pirmo 3 vietu kausi sadalījās vien pēc Wilksa punktiem! Gulbenes komanda 1. vietā, Madonas 2., un Bauskas komanda 3. vietā. 4. vietā tika atstāta patreizējā LK spiešanā guļus līdere - Rembate/Legacy komanda.

Degumnieku Čempionātu klasiskajā spiešanā guļus ar lieliskām balvām dalībniekiem atbalsta - SIA Hereford - Bioloģiski audzētu liellopu gaļa
Liels paldies ar pārējiem organizatoriem: Ošupes pagastam, neaizmirstajiem Lubānas vīniem no Lubānas Vīnotavas un atpūtas vietai Aiviekstes upes krastā - Z/S "Zvaigznītes"!


dalībnieku skaits
70

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Nolikums JAUNAM - 20. Latvijas Kausa posmam - Ogres Novada čempionātam klasiskajā spiešanā guļus!

sacensību nolikums
Jauns notikums LPF kalendārā - Ogres Novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus norisināsies 2017. gada 13. maijā! Rembates komandas vadītājs Aivars Gailītis ielūdz visus sportistus un komandas uz sacensībām Ogrē! Vai kāds varēs Rembate/Legacy komandu pārspēt mājas sacensībās?


Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Nolikums 2017. gada Latvijas Kausa 8. posmam - Aizkraukles Novada čempionātam klasiskajā spiešanā guļus

sacensību nolikums
2017. gada Aizkraukles Novadā norisināsies Aizkraukles Novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus. LPF galvenais treneris Jurijs Ivaņušins ielūdz uz čempionātu vienā no senākajām Latvijas pilsētām! Sacensības norisināsies 2017. gada 6. maijā.


Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Rezultāti no 2017. gada Apes Čempionāta spiešanā guļus

sacensību rezultāti
Noslēdzies tradicionālais Apes Novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus! Apes sacensību tradīcija ir dzīva un ar nākotni!dalībnieku skaits
37

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Rezultāti no 2017. gada Ķīpslas - Latvijas Čempionāta spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu
Olga Zavoloko
Olga Zavoloko ceļot stieni 163 reizes jaunajam Latvijas Rekordam!


sacensību rezultāti
foto
Sacensības Ķīpsalā noslēgušās
Pateicoties Live Riga un Biedrības "Par Sportisku Sabiedrību" atbalstam, noslēdzies 2017. gada Latvijas Čempionāts spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu! 130 dalībnieki ir ļoti labs rādītājs sacensībām izstādes apstākļos! Par Latvijas Spēcīgāko komandu kļuvusi Rembates/Legacy komanda, kura, parādot izcilu saliedētību, uzvarēja Latvijas Vērtējumā. Baltijas Vērtējumā, apvienojot Aizkraukles, Gulbenes un Valmieras spēkus, uzvara apvienotajai komandai "GAV GAV".
Sacensībās daudz un dažādu izcilu rezultātu, bet kā īpaši jāizceļ Mevi Gym sportistes Olgas Zavoloko jaunais Latvijas Rekords sievietēm -52 kilogramiem - 163 reizes pārcilāti 25 kilogrami!

Ieraksts jauniešiem, junioriem un vīriem:


Ieraksts sievietēm un veterāniem:


25. martā Rīgā, Ķīpsalā, izstādes "Atpūta un Sports 2017" laikā, norisinājās jau 11. Rīgas Kauss - Latvijas Čempionāts spiešanā guļus uz reižu skaitu.

Kārtējo reizi sacensībās (Latvijas vērtējumā) uzvaras laurus plūca komanda “Rembate-Legacy”, aiz sevis atstājot Bauskas stipriniekus, savukārt 3.vietā – lietuvieši (Mažeikiai).

Komandas “Rembate –Legacy” pārstāvis Raimonds Liepiņš norāda, ka komanda 25. martā uz Rīgas Kausu 2017 devās tikai ar vienu mērķi - būt pirmajiem. “Gada sākumā izteiktie solījumi tiek pildīti. Mēs mērķtiecīgi dodamies uz Latvijas kausa kopvērtējuma pirmo vietu komandām. Šoreiz pretinieku bija daudz, tomēr uzskatu, ka pirmo vietu komandām ieguvām ļoti pārliecinoši. No “Rembates- Legacy” sportistiem trīs arī kļuva par absolūtajiem čempioniem savās vecuma grupās - Armands Riža junioriem (65 kg x 31), Uldis Veliks (Veterāni 2 - 92 kg x 41) un Raimonds Liepiņš (Open - 83kg x 40). Paldies Latvijas Pauerliftinga federācijai par lieliski noorganizētām sacensībām! Dalībniekiem par konkurenci un sportisko garu, kā arī atbalstītājiem par emocijām! Uz tikšanos Latvijas kausa posmos!” saka R.Liepiņš.

Dāmu konkurencē absolūti spēcīgākā bija Olga Zavoloko (Mevigym). Sportiste pusi no sava svara 25kg, uzspieda 163 reizes, 2.vietā – Svetlana Svjatnaja (Atlētika). Viņas kontā – 121 reize (26kg), 3.vietā – Evita Bole (Rīgas Stradiņa universitāte). Viņa uzspieda 65 reizes (31kg).

Veterāni 1 grupā Raunas sportists Edijs Ezeriņš savu svaru 74kg uzspieda 38 reizes, tā absolūtajā vērtējumā izcīnot 1.vietu. 2.vietā – Andris Grigolovičs (Bauska), kurš 83 kg spēja uzspiest 30 reizes. 3.vietā – Sergejs Ļebedevs (Gulbenes K.S.P.). Viņš 78kg uzspieda 30 reizes.

Absolūti labākais Veterāni 2 grupā bija Uldis Veliks (“Rembate-Legacy”), kurš 92 kg uzspieda 41 reizi. 2.vietā – Milis Benjaminas ( Mažeikiai). Viņš 84kg uzspieda 36 reizes. 3.vietā – Sergejs Burilovs (Atlētika), kurš 82kg uzspieda 27 reizes.

Veterāni 3 grupā uzvaras lauri – Širvinskas Zigmas (Mažeikiai). Viņš 82kg uzspieda 23 reizes. 2.un 3.vietā “Rembate-Legacy” sportisti. Jānis Babris 109kg uzspieda 15 reizes, savukārt Jānis Dzērve 80kg uzspieda 11 reizes.


Starp jauniešiem absolūti labākais Mihaels Rapoports (Aizkraukles Sporta centrs), kurš 72kg spēja uzspiest 32 reizes. 2.vietā – Ņikita Ļutovs (Spēka Pasaule, Valmiera). Viņš 82kg uzspieda 21 reizi. 3.vietā – lietuvietis Mantas Kryževičius (Mažeikiai). Viņš 65kg uzspieda 20 reizes.

Junioru konkurencē absolūti labākais “Rembate-Legacy” sportists Armands Riža, kurš 65kg spēja uzspiest 31 reizi. 2.vietā – Deniss Koltoševs (Spēka Pasaule, Valmiera). Viņš 63kg uzspieda 30 reizes. 3.vietā – Romans Husko (individuāli). Viņa kontā 29 reizes (87kg).

Starp vīriem absolūti labākais Raimonds Liepiņš (“Rembate-Legacy”). Viņš 84 kg uzspieda 40 reizes. 2.un 3.vietā Bauskas sportisti – Raivis Gabranovs, kurš 83kg uzspieda 40 reizes un Kristaps Šnitkus, kurš 95kg uzspieda 35 reizes.

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Rezultāti no LNSS čempionāta spēka trīscīņā
LNSS čempionāts 2017. gadā


rezultāti LNSS
LNSS čempionāts noslēdzies
Ar ļoti motivējošiem rezultātiem, noslēdzies 2017. gada LNSS čempionāts spēka trīscīņā! Laiks apdomāt vai tiešām vārds "slinkums" ir attaisnojums. Šie vīri un viena sieva var arī tad, kad daudzi atmestu ar roku!


Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Uz starta Eiropas Čempionātā iziet Mārtiņš Krūze un Aleksandrs Grigorjevs!!!
Šodien startē Aleksandrs Grigorjevs un Mārtiņš Krūze!
Šodien startē Aleksandrs Grigorjevs un Mārtiņš Krūze!


pieteiktās sievietes

pieteiktie vīri
19. martā, uz starta iziet Mārtiņš Krūze un Aleksandrs Grigorjevs!

Tiešraide no 11:00!


Mārtiņš Krūze ielūdz:


Tiešraide ar rezultātiem!

tiešraide ar rezultātiem


Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Šodien 2017. gada EČ Klasiskajā Spēka trīscīņā starts Daukstem un Putnim
Putnim Eiropas Sudrabs!!!
2017. gada Eiropas Jauniešu vicečempions - Antons Putnis!


pieteiktās sievietes

pieteiktie vīri
Šodien, 14. Martā, starts abiem Jauniešiem (U18) Eiropas Čempionātā Klasiskajā spēka trīscīņā.16:05 Antons Putnis no Rēzeknes ir Eiropas Jauniešu VICEČEMPIONS ar 630 kilogramiem summā, par 5 kilogramiem pārspējot 3. vietu (pietupienos 225 kg, spiešanā 157.5 kg un vilkmē 247.5 kg)! Spiešanā arī mazā sudraba medaļa! Antonam vēl priekšā cīņa jauniešos (U18) arī nākamgad!

15:55 Daukste Kalvis (Siguldas Pauerliftinga Biedrība, Bebrene) ļoti veiksmīgi noslēdz savu pirmo starptautisko startu ar 7. vietu kopvērtējumā. Kalvja rezultāts 562.5 kilogrami (200 kg pietupienos, 132.5 kg spiešanā un 230 kg vilkmē). Kalvis sevi ir pierādījis kā spējīgu atlētu ar ļoti lielu potenciālu! Tikai trīs neieskaitīti piegājieni un kopumā ļoti labi vērtējams starts!

15:31 Sākas vilkme Jauniešu kategorijai līdz 93 kilogramiem, līdz ar to - cīņa par medaļām ir atklāta!

14:53 Daukste noslēdz spiešanu ar ļoti stabiliem 132.5 kg, Putnim ļoti iespaidīga mazā sudraba medaļa spiešanā ar 157.5 kg! Pēc aptuveni 40 minūtēm sākas izšķirošā cīņa par lielajām medaļām vilkmē!

14:33 Abi mūsu jaunieši -93 kg Kalvis un Antons ir uzsākuši spiešanu guļus! Izskatās, ka Antons pat pacīnīsies par mazo zeltu spiešanā guļus!

13:34 Kalvis noslēdz pietupienus ar 200 kilogramiem, un Antons, pakutinot nervus, 3. piegājienā pieveica 225 kilogramus, cīņa par medaļām turpinās! Pēc aptuveni 30 minūtēm turpināsim ar spiešanu mūsu puišiem!

13:12 Kalvim ar 190kg pirmais piegājiens pietupienos veiksmīgs, Antons zaudē līdzsvaru, bet droši turpinām, vēl divi piegājieni ir!

13:00 Sākam sacensības! Abi jaunieši ir nosvērušies un gatavi cīņai. Antons Putnis pagaidām, pēc pieteiktajiem pirmajiem svariem, 1. vietā, bet nekas vēl nav pacelts, arī Kalvis Daukste izskatās gatavs! Starp 1. un 8. vietu tik vien kā 60 kilogrami summā. Mūs sagaida smaga, bet lieliska cīņa!!!

Antons Putnis (Rēzeknes Sporta pārvalde) un Daukste Kalvis (Siguldas Pauerliftinga Biedrība, Bebrene) stājas uz starta 13:00 pēc Latvijas laika Jauniešu grupā līdz 93 kilogramiem.

Abiem jauniešiem sagaidāma smaga cīņa par godalgotajām vietām. 8 jaunieši no visas Eiropas ir gatavi cīnīties un pierādīt savus spēkus un spējas. Pēc pieteiktajiem rezultātiem 2. no 5. vietas šķir vien 30 kilogrami summā, un mūsu abi jaunieši ir tam pa vidu! Laiks just līdzi mūsējiem!!!

Apsveicam Arni Šķēlu ar veiksmīgi pārkārtotu starptautiskā tiesneša eksāmenu!

Tiešraide ar rezultāti!

tiešraide ar rezultātiem


Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Latvijas izlase dodas uz 2017. gada Eiropas Čempionātu klasiskajā spēka trīscīņā
Latvijas Izlase 2017. gada Eiropas Čempionātam klasiskajā spēka trīscīņā
Latvijas Izlase 2017. gada Eiropas Čempionātam klasiskajā spēka trīscīņā


pieteiktās sievietes

pieteiktie vīri
Izlase dodas ceļā!!!
Latvijas Komanda 2017. gada Eiropas Čempionātā klasiskajā spēka trīscīņā (ECPC 2017)!

14. Marts (otrdiena) 13:00 (pēc Latvijas laika) uz starta kāps Kalvis Daukste un Antons Putnis Jauniešiem (U18), svara kategorijā līdz 93 kilogramiem.

19. Martā (svētdiena) 11:00 (pēc Latvijas laika), laiks paspēlēties būs vīriem. Svara kategorijā līdz 120 kilogramiem startēs Aleksandrs Grigorjevs un virs 120 kilogramiem Mārtiņš Krūze!!!
Atlētiem līdzi devušies treneri Jurijs Ivaņušins un Andrejs Rožlapa, kā arī starptautiskās kategorijas tiesnesis Arnis Šķēls.

Lai cīņas uz platformas izdodas visiem!

Tiešraide no čempionāta

tiešraide ar rezultātiem


Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Rezultāti no 2017. gada Latvijas Kausa 5. posma - Vidzemes Čempionāta spēka trīscīņā!
Inčukalna Čempionāts LK3
Gulbenes KSP komandas uzvara Vidzemes Čempionātā!

sacensību rezultāti
foto
Jau 16. reizi veiksmīgi noslēdzies Vidzemes Čempionāts spēka trīscīņā - gan klasiskajā, gan ar ekipējumu. Šoreiz uzvaras laurus plūca Gulbenes KSP komanda, aiz viņiem Madona un Valmieras Spēka Pasaule!

Čempionātā vērojami ļoti daudz augstvērtīgu individuālo rezultātu, līdz ar to - mūs sagaida ļoti aizraujoši Latvijas Čempionāti!
dalībnieku skaits
55

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Nolikums 2017. gada Latvijas Kausa 6. posmam - Līvānu Novada čempionātam klasiskajā spiešanā guļus

sacensību nolikums
Sacensības Daugavas krastā! 4. gadu pēc kārtas Līvānos Norisināsies Līvānu Novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus! Divas reizes šīs sacensības uzvarēt ir izdevies Gulbenes KSP komandai un vienu Bauskas komandai. Vai vēsture atkārtosies? Vai arī Rembate/Legacy parādīs savu šā gada dominanci Latvijas Kausā spiešanā guļus?

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Nolikums 2017. gada Gulbenes Novada čempionātam spēka trīscīņā ar ekipējumu (LK7 - LKST3)
Gulbenes Novada čempionāts LK7

sacensību nolikums
Kopš 2010. gada ir norisinājies Gulbenes Novada čempionāts spēka trīscīņā un 5 gadus uzvarējusi ir Gulbenes KSP komanda. Tikai vienu gadu, starp visām Gulbenes uzvarām mājās, komandai patraucējusi ir Valmieras Spēka Pasaule. Vai šogad arī kādai komandai izdosies uzvarēt mājiniekus, jebšu mājinieki atkal pratīs izmantot savas sienas un vietējo atbalstu?

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Rezultāti no 2017. gada Latvijas Čempionāta spiešanā guļus ar ekipējumu
Inčukalna Čempionāts LK3

sacensību rezultāti
foto
Lai gan dalībnieku skaita ziņā, šis nav lielākais Latvijas Čempionāts spiešanā guļus, jaukā atmosfērā noslēdzās 2017. gada lielākās ekipētās spiešanas sacensības. Sacensību laikā tika laboti vairāki Latvijas rekordi.
Kā labākais sacensību rezultāts minams - Marka Riekstiņa pievārētie 275 kilogrami svara kategorijā līdz 105 kilogrami.
dalībnieku skaits
129

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv


Arhīvs:
  2018: Decembris (9), Novembris (17), Oktobris (23), Septembris (12), Augusts (8), Jūlijs (5), Jūnijs (10), Maijs (24), Aprīlis (12), Marts (14), Februāris (8), Janvāris (17),
  2017: Decembris (11), Novembris (16), Oktobris (13), Septembris (10), Augusts (13), Jūlijs (5), Jūnijs (11), Maijs (14), Aprīlis (11), Marts (13), Februāris (10), Janvāris (15),
  2016: Decembris (11), Novembris (13), Oktobris (6), Septembris (12), Augusts (7), Jūlijs (9), Jūnijs (8), Maijs (11), Aprīlis (16), Marts (21), Februāris (9), Janvāris (6),
  2015: Decembris (12), Novembris (17), Oktobris (12), Septembris (19), Augusts (32), Jūlijs (16), Jūnijs (13), Maijs (16), Aprīlis (12), Marts (14), Februāris (18), Janvāris (14),
  2014: Decembris (6), Novembris (21), Oktobris (12), Septembris (15), Augusts (26), Jūlijs (22), Jūnijs (10), Maijs (22), Aprīlis (13), Marts (18), Februāris (13), Janvāris (9),
  2013: Decembris (13), Novembris (22), Oktobris (16), Septembris (8), Augusts (10), Jūlijs (8), Jūnijs (14), Maijs (16), Aprīlis (14), Marts (15), Februāris (14), Janvāris (14),
  2012: Decembris (14), Novembris (19), Oktobris (15), Septembris (14), Augusts (8), Jūlijs (9), Jūnijs (11), Maijs (21), Aprīlis (11), Marts (8), Februāris (17), Janvāris (13),
  2011: Decembris (14), Novembris (19), Oktobris (14), Septembris (14), Augusts (14), Jūlijs (8), Jūnijs (8), Maijs (15), Aprīlis (15), Marts (9), Februāris (11), Janvāris (13),
  2010: Decembris (10), Novembris (11), Oktobris (7), Septembris (12), Augusts (10), Jūlijs (7), Jūnijs (5), Maijs (11), Aprīlis (9), Marts (12), Februāris (13), Janvāris (9),
  2009: Decembris (15), Novembris (6), Oktobris (11), Septembris (11), Augusts (6), Jūlijs (7), Jūnijs (3), Maijs (11), Aprīlis (7), Marts (12), Februāris (5), Janvāris (5),
  2008: Decembris (4), Novembris (12), Oktobris (13), Septembris (11), Augusts (9), Jūlijs (4), Jūnijs (5), Maijs (10), Aprīlis (7), Marts (14), Februāris (5), Janvāris (6),
  2007: Decembris (10), Novembris (10), Oktobris (13), Septembris (8), Augusts (4), Jūlijs (6), Jūnijs (8), Maijs (9), Aprīlis (11), Marts (12), Februāris (6), Janvāris (10),
  2006: Decembris (7), Novembris (10), Oktobris (5), Septembris (6), Augusts (6), Jūlijs (4), Jūnijs (3), Maijs (10), Aprīlis (7), Marts (4), Februāris (6), Janvāris (1),
  2005: Decembris (2), Novembris (5), Oktobris (1), Septembris (1), Augusts (3), Jūlijs (3), Jūnijs (2), Maijs (8), Aprīlis (8), Marts (5), Februāris (3), Janvāris (3),
  2004: Decembris (6), Novembris (3), Oktobris (2),
  2002: Augusts (1),
LPF Kalendārs 2018Biedrība "Spēka Pasaule"
© 2004
Visas tirdzniecības zīmes un informācija, kas izvietota šajā portālā ir biedrības "Spēka pasaule" īpašums