Jaunumi
 
 

SP Youtube SP Twitter

This is Powerlifting!

Sadarbības partneri

Rezultāti no 2018. gada Latvijas Skolu Čempionāta spiešanā guļus - Daugavpils posma

sacensību rezultāti
Ar ļoti spēcīgiem rezultātiem noslēdzies Daugavpils čempionāts spiešanā guļus. 52 dalībnieki sacentās un Laucesas pamatskola pierādija, ka spēcīgākie Daugavpils reģiona censoņi meklējami tieši viņu skolas klasēs!
Absolūti spēcīgākais skolniekiem - Aivis Plocins no Krāslavas Valsts Ģimnazijas, kuram izdevās pievārēt 130,0 kg, absolūti spēcīgākā skolniece - Diāna Ivanova no Jekabpils 2. vidusskolas, kurai 35 kilogrami bija pa spēkam sacensību dienā.
dalībnieku skaits
52

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Mūžībā aizsaukts Konstantīns Konstantīnovs.
Konstantīnbs KonstantīnovsMūžībā aizsaukts Konstantīns Konstantīnovs (1978.-2018.) Konstantīns bija augsta līmeņa sportists un viens no pasaulē visu laiku spēcīgākajiem svaru stieņa vilkmes meistariem, ļoti daudzu spēka trīscīņas sportistu paraugs un motivators. LPF izsaka visdziļāko līdzjūtību Konstantīna tuviniekiem un draugiem!
Atvadas sestdien, 03.11. 11 00 Rīgas krematorijā, Varoņu ielā 3a.

Latvijas Pauerliftinga Federācija lpf@sp.lv

Rezultāti no 2018. gada Daugavpils čempionāta klasiskajā spiešanā guļus - LK19


sacensību rezultāti
foto
Noslēdzies priekšpēdējais Latvijas Kausa posms - Daugavpilī!
Ar 50 sporta entuziastu spēkošanos noslēdzies Daugavpils Čempionāts spiešanā guļus! Komandām labākie - mājinieki - Daugavpils PSK, aiz viņiem Aizkraukles Sporta centrs un Jelgavas sporta klubs "Apolons".
Labākā starp sievietēm - Taisa Djačenko, kas uzspiežot 87.5kg svaru stieni, pie personīgā svara 63.3 kg, neoficiāli laboja Latvijas Jauniešu un Junioru Rekordus klasiskajā spiešanā guļus -72kg. Papildu jāpiebilst - takā Taisa ir tik ļoti tuvu -63kg robežai, kas ir nākamā kategorija uz leju un viņa šogad ir Jauniete, viņa atkārtoja Eiropas Jauniešu Rekorda rezultātu klasiskajā spiešanā guļus spēka trīscīņas sacensībās (U-18 -63 kg kategorijā), un ir 7.5kg no Eiropas Jauniešu Rekorda rezultāta klasiskās spiešanas guļus sacensībās (U-18 -63 kg kategorijā).
Vīriem labākais Gvido Taube no Bauskas, kuram izdevās godam pievārēt 222.5 kilogramus!


Kā jau iepriekš bijām noskaidrojuši Latvijas Kausa spiešanā guļus kopvērtējumā 2018. gadā 1. vietu mājās aizved Gulbenes KSP komanda, nu ar ir skaidrs, ka SCK Madona ir zaudējusi cerības cīnīties par pirmo trīnieku. Lāčplēša kausā sadalīsies 2. un 3. vietas ieguvēji. Aizkraukles sporta centrs šobrīd atpaliek no Bauskas komandas pa 10 punktiem, bet Aizkrauklei nav neviena punkta sacensībās spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu, līdz ar to - Lāčplēša Kausā iespējams iegūt 12 papildu punktus! Bauskas komandai jau ir 12 punkti spiešanā guļus uz reižu skaitu - jau no Inčukalna sacensībām, bet viņiem ir jābūt Lēdurgā 10. Novembrī, lai neļautu Aizkrauklei uzvarēt!
Ja Lāčplēša kausā uzvar Aizkraukle - otrā vieta Latvijas Kausa SG kopvērtējumā viņiem, ja nē, tad Bauskai!

dalībnieku skaits
50

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

LPF aicina pieteikties visus sportistus, kuri vēlas 2019. gadā piedalīties kādā no Eiropas vai pasaules čempionātiem!
Lai sastādītu nākamā gada provizorisko Latvijas starptautisko izlasi, LPF aicina visus sportistus, kuri vēlas nākamajā gadā piedalīties kādā no Eiropas vai pasaules čempionātiem, par savu vēlmi līdz 01. decembrim informēt LPF vecāko treneri J. Ivaņušinu (ivanyushin.yuriy.60@mail.ru; 26498981 vai sociālajos portālos)!
Sportistiem, kuri nebūs ievērojuši šo termiņu, dalība nākamā gada Eiropas un pasaules čempionātos netiks pieļauta.
Sportisti, kuri pieteikušies, ir tiesīgi vēlāk savu vēlmi piedalīties atsaukt.

Eiropas pauerliftinga federācijas sacensību kalendārs EPF kalendārs.
Starptautiskās pauerliftinga federācijas sacensību kalendārs IPF kalendārs.
LPF nolikums „Par LPF vecāko treneri” nolikums.
LPF Nolikums „Par sportistu dalību starptautiskajās sacensībās” nolikums.
Latvijas Pauerlifitnga federācija lpf@sp.lv

2018. gada Liepājas čempionāts svara stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma LK18 - Rezultāti


sacensību rezultāti
foto
Noslēdzies Latvijas Kausa viens no pēdējiem posmiem - Liepājas Novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus!
Sacensībās pārliecinošu uzvaru izcīnīja mājinieku - Lībavas komanda, atstājot aiz sevis Mažeikai (Lietuva) un Aizputes pilsētas komandas.
Absolūti labākā sievietēm - lietuviete Jurgita Strazdauskiene, kurai izdevās pievārēt 87.5 kg, vīriem sevi izcili parādija arī pārrobežas brālis Mindaugas Valeisa, kam pa spēkam 83kg kategorijā bija 180 kilogramu!

Latvijas Kausā spiešanā guļus nu ir skaidrs pirmās vietas kausa īpašnieks - Gulbenes komandai atlikušajās divās sacensībās vairs neviena komanda pietuvoties nevar - patreiz ir 64 punkti (67, ja Gulbene uzvar Daugavpilī). Otras un trešās vietas titula īpašnieks gan ir miglā tīts. Bauskas komanda, uzvarot Daugavpilī var palielināt savu punktu bagāžu no 55 līdz 59, Aizkraukle, uzvarot Lāčplēša kausā, no 45 uz 57, un Madonas komanda, uzvarot gan Lāčplēša kausā, gan Daugavpilī no 40 uz 49 punktiem!
Sudrabam un Bronzai - cīņa tikai iesilst!
dalībnieku skaits
62

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

2018. gada Latvijas Čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā grupām - Nolikums

sacensību nolikums
Lielākās spēka trīscīņas sacensības Latvijā norisināsies 2018. gada 15. decembri - Valmierā! Jaunieši (U18), Juniori (U23), Juniores (U23), Veterāni un, pirmo reizi Latvijas vēsturē, Veterānes sacentīsies par Latvijas Spēcīgākā atlēta, savā vecuma grupā, godu!
Piedalies un pievienojies!

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Rezultāti no 2018. gada Latvijas Skolu čempionāta spiešanā guļus - Alūksnes posma

sacensību rezultāti
Noslēdzies 2018. gada Alūksnes Skolu čempionāts klasiskajā spiešanā guļus. Spēcīgākais rezultāts - Liepnas vidusskolas skolēnam Kristiānam Panga, kas pie svara 66.90 kg uzpieda 92.5kg! Šīs sacensības ir parādījušas daudz jauno talantu, un vietējo sporta klubu, un, iespējams, Latvijas nākotnes cerības!
Uzvaru šajā čempionātā svinēja Alūksnes Novada vidusskola!
dalībnieku skaits
34

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Rezultāti no 2018 Alūksnes novada čempionāta klasiskajā spiešanā guļus


sacensību rezultāti
foto
Noslēdzies Latvijas Kausa 17.posms - Alūksnes novada čempionāts!
Gulbenieši pārspēj mājiniekus Alūksnes Novada čempionāta klasiskajā spiešanā guļus!
Sievietēm labākā Vineta Bumbiša kas pie pašas svara 55 kilogrami, arī šos 55 kilogramus pievārēja! Vīriem - Juris Cielavs no Madonas SCK, kuram izdevās tikt galā ar 162,5 kilogramiem!
dalībnieku skaits
53

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

PAPILDINĀTS Vēl pāris dienas lai pieteiktos - Liepājas Čempionātam klasiskajā spiešanā guļus

sacensību nolikums
Latvijas Kauss spiešanā guļus tuvojas noslēgumam – Palikušas vien 3 sacensības Liepājas čempionāts klasiskajā spiešanā guļus (Kurzemes vērtējuma ietvaros), Daugavpils čempionāts klasiskajā spiešanā guļus (Latgales vērtējuma ietvaros) un Lāčplēša Kauss svaru stieņa spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu (spiešanā guļus uz atkārtojumu vērtējuma ietvaros).


Papildināts pēc LK17 - Alūksnes novada čempionāta rezultātu apstrādes!
Pašreiz vērtējuma pirmajā vietā ir Gulbenes KSP komanda ar 64 punktiem, otrajā vietā Bauska (ar 55 punktiem), trešajā vietā Aizkraukles Sporta Centra komanda (ar 45 punktiem) un uz pirmo trijnieku vēl pretendē SCK Madona komanda (40 punkti).

Madonas komanda, ja atlikušajos trijos posmos tiek izcīnīta pirmā vieta, izcīna papildu 17 punktus, līdz ar to, iegūs 57 punktus summā.
Lielākais iespējamais punktu pieaugums ir Aizkraukles Sporta centra komandai +24 iespējamie punkti, bet tas tādēļ, ka Aizkrauklei nav neviena punkta ne Kurzemes posmā, ne spiešanā guļus posmā uz atkārtojumu skaitu. Aizkraukles maksimālais iespējamais punktu kopskaits, pirms atlikušajiem 3 posmiem – 69 punkti.
Bauskas komandai, cītīgi startējot 3 pēdējos posmos, un uzvarot visos trijos, papildu iespējams izcīnīt 4 punktus, līdz ar to – pacelt punktu kopskaita summu līdz 59 punktiem.
Patreizējiem līderiem – Gulbenei arī ceļš nav beidzies – papildu iespējams izcīnīt 8 punktus, un, līdz ar to, summā izaugt līdz 72 punktiem.

Katrā ziņā – uzvaru svinēt ir pāragri ikvienai no komandām, tik viena lieta skaidra – Liepājā, par spīti attālumam ir jābūt visām četrām komandām. Ne tikai lai izcīnītu punktus, bet lai nepieļautu konkurentu punktu kopskaita pieaugumu!

Cīņa par kausu sadalījumu, sākas pilsētā, kur piedzimis vējš! Pieteikties var līdz 16. oktobra 24:00!


Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Tiešraide no 2018. gada Alūksnes Novada čempionāta klasiskajā spiešanā guļus

Nolikums 2018. gada Latvijas Čempionātam klasiskajā spiešanā guļus

sacensību nolikums
Laiks piedalīties lielākajās LPF sacensībās šogad - Latvijas Čempionātā klasiskajā spiešanā guļus. Lielākie rezultāti un spēcīgākie konkurenti - šis ir tavs laiks piedalīties un parādīt - savas pilsētas, novada vai sporta kluba spēku!

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Latvijai noslēdzies Eiropas Čempionāts spiešanā guļus ar vienu sudrabu!
Šonedēļ startē Jānis Lasmanis un Renārs Dronga!
Jānis Lasmanis izcīna sudrabu, Renārs Dronga - sestais!


pieteiktie dalībnieki
Jānis Lasmanis izcīna sudrabu, Renārs Dronga - sestais!
Ceturtdien, uz starta Luksemburgas pilsētā Hammā, izgāja mūsu veterāni 3 sportists - Jānis Lasmanis. Jānim, pirmajā piegājienā, izdevās pievārēt 150 kilogramu, kas ir Latvijas Rekorda atkārtojums, taču otrajā un trešajā piegājienā mēģinātie 165 nepadevās Jāņa kontrolei, un konkurentam, trešajā piegājienā izdevās uzcelt 152.5 kilogramus, līdz ar to - sudraba medaļa.
Piektdien mūs sagaidīja spraiga cīņa - uz starta izgāja Renārs Dronga, kurš startēja OPEN grupas svara kategorijā līdz 74 kilogramiem. Renārs cīņu sāk līdzvērtīgi ar konkurentiem - 230 kilogramu uz stieņa pievārēti, otrajā piegājienā taktiski mazs kāpums - 232.5 kilogrami, bet trešais piegājiens - cīņā par bronzu un, iespējams, sudrabu nepadodas 242.5 kilogrami, līdz ar to 6. vieta Eiropas vīru čempionātā!

Tiešraide ar rezultātiem!

tiešraide ar rezultātiem


Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Šodien 2018. gada Eiropas Čempionātā spiešanā guļus ar ekipējumu startē Jānis Lasmanis
Šonedēļ startē Jānis Lasmanis un Renārs Dronga!
Šonedēļ startē Jānis Lasmanis un Renārs Dronga!


pieteiktie dalībnieki
11.10. 2018. gada Eiropas Čempionātā spiešanā guļus startē Jānis Lasmanis!

Šodien 12:00 startu sāks Veterāni 3 sportists (-74 kg) - Jānis Lasmanis! Jānis divas reizes ir mājās atvedis Eiropas sudraba medaļu, un divas - Eiropas bronzu. Šis gads, pēc pieteiktajiem dalībnieku rezultātiem, ir tas, kad Jānim pacīnīties par Eiropas smagāko medaļu!

Tiešraide ar rezultātiem!

tiešraide ar rezultātiem


Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Uz 2018. gada Eiropas Čempionātu dodas Renārs Dronga un Jānis Lasmanis
Šonedēļ startē Jānis Lasmanis un Renārs Dronga!
Šonedēļ startē Jānis Lasmanis un Renārs Dronga!


pieteiktie dalībnieki
Šonedēļ, Eiropas Čempionāta spiešanā guļus startē divi Apolona sportisti Jānis Lasmanis un Renārs Dronga!
No 9. līdz 13. Oktobrim Luksmenburgas pilsētā Hammā, norisināsies 2018. gada Eiropas Čempionāts spiešanā guļus ar ekipējumu. No Latvijas šajās sacensībās piedalās divi dalībnieki.
11.10. 12:00 Jānis Lasmanis no SK Apolons (veterāni 3, līdz 74 kg)
12.10. 19:00 Renārs Dronga no SK Apolons (open vīri, līdz 74 kg)

Jānis Lasmanis divas reizes ir mājās atvedis Eiropas sudraba medaļu, un divas - Eiropas bronzu. Šis gads, pēc pieteiktajiem dalībnieku rezultātiem, ir tas, kad Jānim pacīnīties par Eiropas smagāko medaļu!
Renārs Dronga vienu reizi ir ļāvis ieskanēties Latvijas himnai pār Eiropu, 2016. gadā izcīnot Eiropas Zelta medaļu, 2017. gadā Renāram - Eiropas bronza. Redzēsim - kā veiksmes dieviete smaidīs mūsu Jelgavas Open Vīri grupas cīnītājam!

Sportistiem līdzi devusies LPF valdes locekle Jana Jansone.

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Ielūgums uz 2018. gada Lietuvas Čempionātu klasiskajā spēka trīscīņā 27.-28. oktobrī

ielūgums/nolikums
Lietuvas Pauerlifitnga federācija ielūdz LPF sportistus uz 2018. gada Lietuvas Čempionātu klasiskajā spēka trīscīņā 27.-28. oktobrī Joniškis pilsētā (15 kilometru no Latvijas robežas)
Lai pieteiktu dalību šīm sacensībām, lūdzu sūtiet savus pieteikumus LPF sekretāram Gintam Reinholdam (sekretars@sp.lv)

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Rezultāti no 2018. gada LK16 - Panattas Čempionāta spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu LK16


sacensību rezultāti
Noslēdzies Latvijas Kausa 16.posms - priekšpēdējais posms svaru stieņa spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu!
Sacensībās uzvarētāja laurus plūca Gulbenes komanda, aiz viņiem atstājot mājiniekus, Panatta Rīga sportistus, un trešajā vietā - PowerLab komanda!
dalībnieku skaits
44

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Nolikums 2018. gada Lāčplēša Kausam spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu - LK20

sacensību nolikums
Noslēdzošais Latvijas Kausa posms - Lāčplēša Kauss svaru stieņa spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu! Laiks noslēgt Latvijas Kausa gadu ar noslēdzošo posmu - Lāčplēša Kausu svara stieņa spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu!

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Daugavpils pilsētas atklātais čempionāts klasiskajā spiešanā guļus - LK19 - NOLIKUMS

sacensību nolikums
Daugavpils pauerliftinga entuziasti aicina komandas pacīnīties par naudas balvām Daugavpils čempionātā spiešanā guļus.
Šis ir priekšpēdējais Latvijas kausa posms, kas norisinās Latgalē - šajā novadā uzvaru (un 12 punkutus, kas nāk ar to) nav izcīnījusi neviena no abām Latvijas Kausa spiešanā līderkomandām! Oganizatori ir devuši papildu motivāciju komandām - naudas balvas - pirmā vieta 150 euro, otrā vieta 100 eur un trešā vietā - 50 eur!

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Sportistiem studentiem: sporta stipendiju konkurss 2018. gadam!
Sporta Stipendiju konkurss 2017

konkursa nolikums

iesniegums

informācija par sasniegumiem
Visiem sportistiem, kas studē ir iespējams pretendēt uz IZM stipendiju.
Stipendijām var pieteikties sportisti (Latvijas izlašu dalībnieki), kuri sekmīgi studē Latvijā akreditētā augstākās izglītības iestādē budžeta vai maksas licencētā, pilna vai nepilna laika studiju programmā (turpmāk tekstā – pretendenti) un kuru studiju ilgums nepārsniedz studiju programmas apguvei paredzēto laika periodu.
Jāpiebilst, ka tiek izvērtēti vien sasniegumi, kas sasniegti valsts un starptautiski atzītu sporta federāciju ietvaros!
Pieteikumus vai jautājumus pēc iespējas ātrāk sūtīt uz lpf@sp.lv.

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Tiešraide no 2018. gada Panattas Čempionāta spiešanā guļus LK16


Arhīvs:
  2018: Decembris (9), Novembris (17), Oktobris (23), Septembris (12), Augusts (8), Jūlijs (5), Jūnijs (10), Maijs (24), Aprīlis (12), Marts (14), Februāris (8), Janvāris (17),
  2017: Decembris (11), Novembris (16), Oktobris (13), Septembris (10), Augusts (13), Jūlijs (5), Jūnijs (11), Maijs (14), Aprīlis (11), Marts (13), Februāris (10), Janvāris (15),
  2016: Decembris (11), Novembris (13), Oktobris (6), Septembris (12), Augusts (7), Jūlijs (9), Jūnijs (8), Maijs (11), Aprīlis (16), Marts (21), Februāris (9), Janvāris (6),
  2015: Decembris (12), Novembris (17), Oktobris (12), Septembris (19), Augusts (32), Jūlijs (16), Jūnijs (13), Maijs (16), Aprīlis (12), Marts (14), Februāris (18), Janvāris (14),
  2014: Decembris (6), Novembris (21), Oktobris (12), Septembris (15), Augusts (26), Jūlijs (22), Jūnijs (10), Maijs (22), Aprīlis (13), Marts (18), Februāris (13), Janvāris (9),
  2013: Decembris (13), Novembris (22), Oktobris (16), Septembris (8), Augusts (10), Jūlijs (8), Jūnijs (14), Maijs (16), Aprīlis (14), Marts (15), Februāris (14), Janvāris (14),
  2012: Decembris (14), Novembris (19), Oktobris (15), Septembris (14), Augusts (8), Jūlijs (9), Jūnijs (11), Maijs (21), Aprīlis (11), Marts (8), Februāris (17), Janvāris (13),
  2011: Decembris (14), Novembris (19), Oktobris (14), Septembris (14), Augusts (14), Jūlijs (8), Jūnijs (8), Maijs (15), Aprīlis (15), Marts (9), Februāris (11), Janvāris (13),
  2010: Decembris (10), Novembris (11), Oktobris (7), Septembris (12), Augusts (10), Jūlijs (7), Jūnijs (5), Maijs (11), Aprīlis (9), Marts (12), Februāris (13), Janvāris (9),
  2009: Decembris (15), Novembris (6), Oktobris (11), Septembris (11), Augusts (6), Jūlijs (7), Jūnijs (3), Maijs (11), Aprīlis (7), Marts (12), Februāris (5), Janvāris (5),
  2008: Decembris (4), Novembris (12), Oktobris (13), Septembris (11), Augusts (9), Jūlijs (4), Jūnijs (5), Maijs (10), Aprīlis (7), Marts (14), Februāris (5), Janvāris (6),
  2007: Decembris (10), Novembris (10), Oktobris (13), Septembris (8), Augusts (4), Jūlijs (6), Jūnijs (8), Maijs (9), Aprīlis (11), Marts (12), Februāris (6), Janvāris (10),
  2006: Decembris (7), Novembris (10), Oktobris (5), Septembris (6), Augusts (6), Jūlijs (4), Jūnijs (3), Maijs (10), Aprīlis (7), Marts (4), Februāris (6), Janvāris (1),
  2005: Decembris (2), Novembris (5), Oktobris (1), Septembris (1), Augusts (3), Jūlijs (3), Jūnijs (2), Maijs (8), Aprīlis (8), Marts (5), Februāris (3), Janvāris (3),
  2004: Decembris (6), Novembris (3), Oktobris (2),
  2002: Augusts (1),
LPF Kalendārs 2018Biedrība "Spēka Pasaule"
© 2004
Visas tirdzniecības zīmes un informācija, kas izvietota šajā portālā ir biedrības "Spēka pasaule" īpašums