Jaunumi
 
 

SP Youtube SP Twitter

This is Powerlifting!

Sadarbības partneri

Rezultāti no 2018. gada Latgales Kausa - 2018. Rēzeknes Pilsētas čempionāta klasiskajā spiešanā guļus


sacensību rezultāti
Noslēdzies priekšpēdējais Latgales posms Latvijas Kausā spiešanā guļus!
Kopā 82 cilvēki cīnījās Latgales kausā - Rēzeknē - palikušas vēl kopā piecas Latvijas Kausa līmeņa sacensības, lai līdz galam atbildētu - kura tad ir Latvijas spēcīgākā komanda spiešanā guļus! Pagaidām vadībā Gulbenes KSP, bet viņiem uz papēžiem cieši min Bauskas sportisti.
Labākā starp dāmām - Nadezda Medvecka ar 65kg, bet labākais starp vīriem - Gvido Taube ar pievērētiem 222.5 kilogramiem.
dalībnieku skaits
82

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Nolikums 2018. gada Latvijas Čempionātam klasiskajā spēka trīscīņā vīriem un sievietēm

sacensību nolikums
Laiks sadrebināt Latviju ar Latvijas mēroga nozīmīgākājām sacensībām - Latvijas Čempionātu klasiskajā spēka trīscīņā! Spēcīgākāis notikums norisnāsies 2018. gada 17. novembrī, Koknesē! Laiks doties un sadrebināt sporta zāli - tā ka visas priežu galotnes dreb!


Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

LPF aicina savus biedrus atbalstīt Eiropas Sporta nedēļas akciju!
No 23.-30. septembrim jau ceturto gadu Latvijā un visā Eiropā norisināsies Eiropas Sporta nedēļa, kuras galvenais mērķis ir mainīt iedzīvotāju paradumus un aicināt būt fiziski aktīviem.

Latvijas Sporta federāciju padome sadarbībā ar Baltic Events komandu un Latvijas pauerliftinga federāciju vēlas uzaicināt visus LPF biedrus piedalīties #BeActive Sporta un Fitnesa naktī, 29.septembrī no 19:00 līdz 01:00, kas norisināsies visā Latvijā.
Sporta un Fitnesa nakts galvenais mērķis ir sporta klubus visā Latvijā darīt brīvi pieejamus apmeklētājiem, organizējot bezmaksas nodarbības, vai ierobežotā laika posmā bez maksas ļaujot apmeklēt sporta zāli.
Sporta klubs parādīsies kopējā akcijas vietu kartē, kas ļaus popularizēt sporta kluba sniegtos pakalpojumus un to, cik augstu tiek vērtēts projekta galvenais mērķis - aicināt cilvēkus būt sportiski aktīviem, kā arī šī ir lieliska iespēja, lai palielinātu potenciālo apmeklētāju skaitu klubā.

BeActive logo

Rezultāti no 2018. gada Latvijas Skolu čempionāta spiešanā guļus - Liepājas posma

sacensību rezultāti
foto
Ar 55 dalībnieku piedalīšanos, noslēdzies 2018. gada jau 3. posms Latvijas Skolu čempionātā spiešanā guļus, kur šoreiz sacentās Liepājas skolnieki un skolnieces! Uzvaras laurus šajās sacensībās plūca Liepājas Valsts 1. ģimnāzija.
dalībnieku skaits
55

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Nolikums 2018. gada Liepājas čempionātam svara stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma

sacensību nolikums
Pēc 12 gadu ilga pārtraukuma (kopš 2006. gada) uz paspēkošanos spiešanā guļus, sportistus aicina Liepājas pilsēta! Iepriekšējo reizi šajās sacensībās piedalījās 77 dalībnieki, redzēsim kā sports ir audzis šo gadu laikā!

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Rezultāti no 2018. gada Krimuldas Novada čempionāta spēka divcīņā


sacensību rezultāti
foto
Gulbene, Madona un Talsi - trīs labākās komandas 2018. gada Latvijas kausā pauerliftingā!
Gulbene uzvar, atstājot aiz sevis Madonas un Talsu komandas! Līdz šīm sacensībām otrās un trešās vietas sadalījums nebija skaidrs!
No šīm sacensībām īpaši jāizceļ Nagle Anna no Talsu Spēka Atlētiem, kura kļuva par spēcīgāko no dāmām, un Sniedze Kaspars no Bauskas, kurš pierādīja savu spēku Vīru grupā un uzspieda fantastiskus 230 kilogramus! Lielākā vilkme - Didzim Bērziņam no Kokneses - 330 kilogrami pievārēti godam!
dalībnieku skaits
52

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Noslēgušās - Latvijas Spēcīgākā skola 2. sacensības - Aizkrauklē

sacensību rezultāti
foto
Ar Aizkraukles novada vidusskolas audzēkņu dominanci noslēdzies Latvijas skolu čempionāta svaru stieņa spiešanā guļus 2., Aizkraukles posms. Projektu finansē Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Latvijas Sporta federāciju padomi projektu konkursa “Par finansējumu skolu jaunatnes sporta pasākumu organizēšanai Latvijā 2018. gadā.” ietvaros.
dalībnieku skaits
48

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Noslēgušās 2018. gada Rīgas sporta nakts sacensības svara stieņa spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu

sacensību rezultāti
Vairāk kā simts interesentu piedalījās Rīgas sporta nakts turnīrā spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu.
1. septembrī norisinājās Rīgas sporta nakts sacensības siešanā guļus uz atkārtojumu skaitu. Sievietēm labākā Anita Ļebeģeva ar 35kg x 35 pārcilātām reizēm, bet vīrus, ar dominē Uldis Veliks ar 90kg x 35 reizēm.
dalībnieku skaits
107
Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Latvijas Studentu sporta notikumi 2018. gadā!

nolikums spiešanai guļus

nolikums spēka trīscīņai
Jau 29. sezonu studenti no visām Latvijas augstskolām tiek aicināti pārbaudīt savus spēkus dažādos sporta veidos Latvijas 29. Universiādē.
Šogad pirmo reizi Latvijas Augstskolu sporta savienība Universiādē iekļāvusi gan spiešanu guļus, gan arī spēka trīscīņu. Studenti tiek aicināti attaisnot šo sacensību statusu un būt aktīvākiem vēl kā pērn!
2019. gadā norisināsies divi lieli sporta notikumi - 35. SELL studentu spēles Lietuvā un IPF Pasaules Universitāšu pauerliftinga kauss Tartu, Igaunijā (kas nu jau kļuvušas par vienām no lielākajām IPF starptautiskajām sacensībām). Latvijas Pauerlifitnga federācija atgādina, ka, lai Latvijas Studenti spētu ņemt dalību šajās sacensībās, viņiem nepieciešams startēt vismaz vienā no Latvijas studentu sporta pauerlftinga notikumiem šogad, kā arī jāpakļaujas citiem Starptautiskās Pauerliftinga federācijas un Latvijas Pauerlifitnga federācijas noteikumiem, lēmumiem un nolikumiem!

Latvijas Augstskolu sporta savienība (LASS) sadarbībā ar Latvijas Sporta federāciju padomi (LSFP), Izglītības un zinātnes ministriju (IZM), sporta veidu federācijām un Latvijas augstskolām, šogad organizēs Latvijas 29.Universiādi. Jau 29 sezonas studenti no visām Latvijas augstskolām nāks kopā, lai pārbaudītu savus spēkus dažādos sporta veidos.
Visa 2018./2019. studiju gada laikā Latvijas augstskolu studentiem būs iespēja startēt un pārstāvēt savu augstskolu vairāk kā 26 dažādos sporta veidos. Studenti sacentīsies kā par individuālajām uzvarām, tā arī par Latvijas 29.Universiādes stiprākās augstskolas titulu un kopvērtējuma kausu. Iepriekšējā studiju gada uzvarētāji vīriešu un sieviešu konkurencē bija Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) studenti.
Latvijas 29.Universiādes ietvaros LASS sadarbībā ar sporta veidu federācijām un Latvijas augstskolām rīkos 15 Universiādes sacensības: pludmales volejbolā, regbijā, florbolā, peldēšanā, spiešanā guļus, galda tenisā, slēpošanā, badmintonā, svarbumbu celšanā, spēka trīscīņā, telpu futbolā, futbolā 7:7, basketbolā, volejbolā, vieglatlētikā.
Savukārt Latvijas studentu čempionāti tiks organizēti 11 sporta veidos - šahā, taekvondo, svarcelšanā, boksā, džudo, kikboksā, brīvajā cīņā, zolē, orientēšanās sportā, frisbijā un estētiskajā vingrošanā.
Atsevišķiem sporta veidiem Latvijas Universiādes sacensības ir arī kā atlases un sagatavošanās sacensības dažādām starptautiskām studentu sporta sacensībām - Studentu pasaules čempionātiem, Studentu Eiropas čempionātiem, Pasaules Universiādēm, EUSA spēlēm, SELL Studentu sporta spēlēm utt.
“Tici sev un kopā ar saviem komandas biedriem izmanto iespēju pilnveidot savas spējas un iegūt sporta draugus kā Latvijā, tā arī plašā starptautiskā sporta vidē!” uzsver LASS prezidente Agita Ābele.
Sīkāka informācija, sacensību nolikumi un sacensību kalendārs pieejams šeit: www.studentusports.lv
Aicinām klātienē atbalstīt Latvijas sportiskāko augstskolu studentus visas sezonas garumā!

ES STUDĒJU! ES SPORTOJU! ES UZVARU!

piesakies spiešanai guļus

piesakies spēka trīscīņai

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

2018. gada Alūksnes Novada čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma LK13 - NOLIKUMS

sacensību nolikums
Jau 13. reizi, 13. oktobrī, noskaidrosim - kuri tad būs tie paši spēcīgākie Alūksnē! Noslēdzoše Vidzemes punkti Latvijas Kausā spiešanā guļus būs izcīnāmi tieši šajā Latvijas pērlē! Piedalies un pierādi - no kurienes nāk Latvijas spēks.

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Noslēdzies 2018. gada Rīgas Kausa 4. posms spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu.

3. posma rezultāti

4. posma rezultāti
Noslēdzies jau 3. un 4. Rīgas kausa spiešanā guļus posms.
Īpaši jāizceļ Anitas Ļebeģevas uzceltās 555 reizes šā gada 31. augustā, Doma laukumā.

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Latgales Kauss - 2018. Rēzeknes Pilsētas čempionāts Klasiskajā Spiešanā Guļus Nolikums

sacensību nolikums
29. Septembrī, Rēzeknē norisināsies viena no senākajām Latvijas Pauerlifitnga tradīcijām - Latgales Kauss - Rēzeknes pilsētas čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus. Šogad šis čempionāts iesāks pēdējo "cēlienu" cīņā par Latvijas Kausu svaru stieņa spiešanā guļus!

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv


Arhīvs:
  2018: Novembris (3), Oktobris (23), Septembris (12), Augusts (8), Jūlijs (5), Jūnijs (10), Maijs (24), Aprīlis (12), Marts (14), Februāris (8), Janvāris (17),
  2017: Decembris (11), Novembris (16), Oktobris (13), Septembris (10), Augusts (13), Jūlijs (5), Jūnijs (11), Maijs (14), Aprīlis (11), Marts (13), Februāris (10), Janvāris (15),
  2016: Decembris (11), Novembris (13), Oktobris (6), Septembris (12), Augusts (7), Jūlijs (9), Jūnijs (8), Maijs (11), Aprīlis (16), Marts (21), Februāris (9), Janvāris (6),
  2015: Decembris (12), Novembris (17), Oktobris (12), Septembris (19), Augusts (32), Jūlijs (16), Jūnijs (13), Maijs (16), Aprīlis (12), Marts (14), Februāris (18), Janvāris (14),
  2014: Decembris (6), Novembris (21), Oktobris (12), Septembris (15), Augusts (26), Jūlijs (22), Jūnijs (10), Maijs (22), Aprīlis (13), Marts (18), Februāris (13), Janvāris (9),
  2013: Decembris (13), Novembris (22), Oktobris (16), Septembris (8), Augusts (10), Jūlijs (8), Jūnijs (14), Maijs (16), Aprīlis (14), Marts (15), Februāris (14), Janvāris (14),
  2012: Decembris (14), Novembris (19), Oktobris (15), Septembris (14), Augusts (8), Jūlijs (9), Jūnijs (11), Maijs (21), Aprīlis (11), Marts (8), Februāris (17), Janvāris (13),
  2011: Decembris (14), Novembris (19), Oktobris (14), Septembris (14), Augusts (14), Jūlijs (8), Jūnijs (8), Maijs (15), Aprīlis (15), Marts (9), Februāris (11), Janvāris (13),
  2010: Decembris (10), Novembris (11), Oktobris (7), Septembris (12), Augusts (10), Jūlijs (7), Jūnijs (5), Maijs (11), Aprīlis (9), Marts (12), Februāris (13), Janvāris (9),
  2009: Decembris (15), Novembris (6), Oktobris (11), Septembris (11), Augusts (6), Jūlijs (7), Jūnijs (3), Maijs (11), Aprīlis (7), Marts (12), Februāris (5), Janvāris (5),
  2008: Decembris (4), Novembris (12), Oktobris (13), Septembris (11), Augusts (9), Jūlijs (4), Jūnijs (5), Maijs (10), Aprīlis (7), Marts (14), Februāris (5), Janvāris (6),
  2007: Decembris (10), Novembris (10), Oktobris (13), Septembris (8), Augusts (4), Jūlijs (6), Jūnijs (8), Maijs (9), Aprīlis (11), Marts (12), Februāris (6), Janvāris (10),
  2006: Decembris (7), Novembris (10), Oktobris (5), Septembris (6), Augusts (6), Jūlijs (4), Jūnijs (3), Maijs (10), Aprīlis (7), Marts (4), Februāris (6), Janvāris (1),
  2005: Decembris (2), Novembris (5), Oktobris (1), Septembris (1), Augusts (3), Jūlijs (3), Jūnijs (2), Maijs (8), Aprīlis (8), Marts (5), Februāris (3), Janvāris (3),
  2004: Decembris (6), Novembris (3), Oktobris (2),
  2002: Augusts (1),
LPF Kalendārs 2018Biedrība "Spēka Pasaule"
© 2004
Visas tirdzniecības zīmes un informācija, kas izvietota šajā portālā ir biedrības "Spēka pasaule" īpašums